• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 200zł
#11
Nie zamówiłam jednak tej myszki, bo postanowiłam poczekać na tą nowszą wersję, ale chyba sie nie doczekam i kupię :P Przy okazji mysz cm storm xornet zepsuła mi się całkiem i mam jakąś tanią inną, i doszłam do wniosku że mam chwyt palmo-claw, czy tam plaski clawgrip.
Czy nadal mysz za13 będzie dobra czy może wziąć większą? (choć wydaje mi się, że powinna być ok), i jeszcze jedno. Jak mam poruszać ręką przy takim chwycie skoro jestem niskosensowcem? Poruszam właściwie przedramieniem i nadgarstkiem, ale to stosuje się przy palmie czytałam, i osłabia to celność czy precyzję, a jako że gram w fpsy nie jest mi to na rękę :p Czasem czuję że nie mam pełnej kontroli nad celownikiem kiedy przeciwnik nagle wyskoczy parę metrów dalej, nwm czy też tak macie. Może powinnam zmienić chwyt?
Odpowiedz
#12
Nie będzie nowszej wersji ;) zowie-benq anulowało ich produkcję. W sumie niski palmo-claw to lepszy byłby Zowie fk2. Przy claw gripie dużo nadgarstkiem pewnie pracujesz. Przejdz bardziej na płaskiego claw'a takiego pod palma podchodzącego wtedy możesz całą ręką zacząć grać to nabierzesz pewności i stabilności ruchów.
Odpowiedz
#13
(01-22-2016, 09:54 PM)Hya napisał(a): Nie będzie nowszej wersji ;) zowie-benq anulowało ich produkcję. W sumie niski palmo-claw to lepszy byłby Zowie fk2. Przy claw gripie dużo nadgarstkiem pewnie pracujesz. Przejdz bardziej na płaskiego claw'a takiego pod palma podchodzącego wtedy możesz całą ręką zacząć grać to nabierzesz pewności i stabilności ruchów.

Właściwie dzisiaj grałam starając się poruszać tylko nadgarstkiem i czułam, że mam lepszą kontrolę jakby. Tylko u mnie jest też taka sytuacja, że nie mogę położyć swobodnie przedramienia na blacie, (bo mam wysuwaną część biurka z klawiaturą obok której leży mysz) więc jest ono w powietrzu. To w sumie chyba lepiej już jak staram się grać samym nadgarstkiem.

Dlaczego myślisz, że fk2 byłby lepszy? w recenzji za13 pisze właśnie, że jest dobrą myszą do płaskiego claw gripa (u mnie wygląda to tak, że dolna część śródręcza opiera się na myszce, a palce lekko ugięte, mały palec przywiera do myszy). Przypominam, że mam małe ręce ;) w opisie jest napisana ich wielkość.
Odpowiedz
#14
To jak dociskasz śródręczem tył myszki to tak, weź ZA13 :) Przy takim chwycie to na pewno lepiej samym nadgarstkiem grać. A nie możesz położyć sobie klawiatury i myszki na blacie nad wysuwaną półką ;p ? Bo teraz pewnie wszystko poza nadgarstkiem wisi w powietrzu.
Odpowiedz
#15
(01-24-2016, 01:20 PM)Hya napisał(a): To jak dociskasz śródręczem tył myszki to tak, weź ZA13 :) Przy takim chwycie to na pewno lepiej samym nadgarstkiem grać. A nie możesz położyć sobie klawiatury i myszki na blacie nad wysuwaną półką ;p ? Bo teraz pewnie wszystko poza nadgarstkiem wisi w powietrzu.

Dzięki za rady :p Wezmę wtedy za13. Klawiaturę i mysz nie mogę dać na biurko bo mam mało miejsca i w sumie wysuwane mi nie przeszkadza. Nadgarstek i kawałek ręki leży oparta, reszta w powietrzu :p Ale cóż, nie narzekam.
Odpowiedz
#16
Nie wiesz jaki to komfort jak całe przedramię można sobie oprzeć i nic nie wisi w powietrzu ^^ wiadomo, że jak się nie da, to się trzeba zaadoptować ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.