• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 200zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: cm storm xornet
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): raczej niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok. 50 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Wolfenstein enemy territory, Counter Strike 1.6, FPSy
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Alpha Mouse Mat
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): jeden boczny wystarczy
  • twój budżet: ok 200zł
  • jaki chwyt stosujesz: claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo ręczna ;)
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 16,5cm / 17cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?  16/17 mm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: mieć lepszy sensor, wtyk usb szwankuje, jako claw-girpowcowi obecna mysz średnio mi odpowiada, bo część śródręcza ląduje na podkładce
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Jeśli jest możliwość zamówienia myszy z zagranicy, z wiarygodnej strony internetowej czemu nie ;) Jednakże wolę PL
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): myślę coś o myszce o zwykłym wyglądzie, jak logitech g100s (grałam na podobnej myszy tej samej firmy w szkole - b100)
    Chyba nie mam zbyt wielkiej możliwości wyboru między myszkami ze względu na małe ręce, ale wierzę w Wasze możliwości, że pomożecie mi takową odnaleźć ;) Zależy mi również na tym by sensor był dobry.
Odpowiedz
#2
Zowie fk2/za12/ kana v2, rival100, co nie wybierzesz powinieneś byc zadowolony, sam mam fk1(większe fk2) od dziś kana v2 i z miesiąc rival100
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
(12-22-2015, 06:19 PM)Amok napisał(a): Zowie fk2/za12/ kana v2, rival100, co nie wybierzesz powinieneś byc zadowolony, sam mam fk1(większe fk2) od dziś kana v2 i z miesiąc rival100
Zowie wyglądają fajnie ale są strasznie drogie więc odpada. Kana v2 natomiast może by była ale czytałam że ma problemy z LOD, oraz ma sensor Avago 3090, który na niskich czułościach ma akceleracje negatywną. Pozostaje rival100, który hmm.. ma jakiś dziwny sensor Pixart SDNS-3059-SS który został zrobiony na bazie Avago SDNS-3050 więc nie wiem co myśleć, a jeśli miałabym kupować mysz to już taką z lepszym sensorem. Jeśli ktoś wie coś więcej o tej myszce jestem otwarta na info i opinie :)
Chyba, że jednak ta logitech g100s ?
Odpowiedz
#4
Jednak zmieniłam zdanie. Teraz celuję w zowie fk2 albo zowie za13 i planuję kupić którąś z nich używaną (bo taniej). Mógłby mi ktoś doradzić, którą najlepiej wybrać biorąc pod uwagę małą wielkość dłoni ? :) Boję się też, żeby mysza nie była za długa.
Odpowiedz
#5
Jak do claw i jestes praworęczna do wybrałbym ec2-a powinna byc wygodniejsza :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
ZA jest stosunkowo nową serią zowie i nie posiada wad starszych serii jak FK czy EC w starszych rewizjach, które również mogą być sprzedawane, dlatego lepiej wybrać za13.
Odpowiedz
#7
Koleżanko wybierz ZA13 powinna CI dobrze leżeć :)
Odpowiedz
#8
Dziekuje za rady :) zowie za13 juz zamówiona
Jednakze czytalam gdzies tu na forum ze ma wyjsc rewizja tych za13/12/11 z poprawomym klikiem. Tyko kiedy? I czy faktycznie watto poczekac, bo szczerze mowiac chyba wole niezbyt twarde przyciski, a takowe chyba sa w obecnym za13. Czy moze to nie ma wielkiego znaczenia?
Odpowiedz
#9
Posiadam ZA13 i szczerze to za twarde przynajmniej jak dla mnie one nie są co prawda miękkie też nie ale nie przynajmniej mi klik nie przeszkadza
Odpowiedz
#10
Są ok te przyciski, zresztą sam zobaczysz, jak coś to oddasz
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.