• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stare vs nowe :-)
#11
Dlatego zmiana czulosci w sterownikach lub windowsie jest ostatnia rzecza ktora nalezy zmieniac, korygujesz czuloscia w grze lub mouseaccel. Ja gram na 24" i nawet nie biore pod uwage gry na wiecej niz 500 dpi w jakakolwiek gre.
#12
ja gram na rozdzielczości 1280x1024 i w windowsie mam 1440x990. Na WMO i nie narzekam.
A co na to powiecie warto by kupić?
http://allegro.pl/mysz-logitech-g400-i5097734353.html
#13
Mozesz smialo brac. Duzo lepsze od zabytków. Jedna z lepszych alternatyw dla 3310.

ps. mouse accel zawsze na ZERO :) z dpi 500 i FullHd trzeba baaardzo daleko machać ręka po podkładce.. to nie dla mnie. Ja jestem za leniwy i za stary na to:) 1000+ DPI rozwiązuje problem wysokiej rozdziałki.
#14
(02-19-2015, 08:33 PM)minciu napisał(a): ps. mouse accel zawsze na ZERO :) z dpi 500 i FullHd trzeba baaardzo daleko machać ręka po podkładce.. to nie dla mnie. Ja jestem za leniwy i za stary na to:) 1000+ DPI rozwiązuje problem wysokiej rozdziałki.

Wszystko zalezy od gry, no i moim zdaniem poziomu gry jaki chcemy osiagnac.
Patrzac na tendencje topowych graczy quake: zdecydowanie mouseaccel na tak (oczywiscie nie ten windowsowy) oraz niskie dpi, patrzac na tendencje graczy csa: tylko niskie dpi i duzo machania.
maly przyklad: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...y8/pubhtml
#15
Dowiedziałem się od sprzedającego, że ten g400 to ta starsza wersja chyba z gorszym sensorem?
#16
Sensor ten sam, problemem jest jego kalibracja, a mianowicie wystepowanie zjawiska predykcji na odczuwalnym poziomie w wersji v1. Szczeze mowiac, pomimo tego, ze cena jest naprawde dobra, na twoim miejscu nie zamienialbym wmo na g400 v1.
#17
(02-19-2015, 09:35 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a):
(02-19-2015, 08:33 PM)minciu napisał(a): ps. mouse accel zawsze na ZERO :) z dpi 500 i FullHd trzeba baaardzo daleko machać ręka po podkładce.. to nie dla mnie. Ja jestem za leniwy i za stary na to:) 1000+ DPI rozwiązuje problem wysokiej rozdziałki.

Wszystko zalezy od gry, no i moim zdaniem poziomu gry jaki chcemy osiagnac.
Patrzac na tendencje topowych graczy quake: zdecydowanie mouseaccel na tak (oczywiscie nie ten windowsowy) oraz niskie dpi, patrzac na tendencje graczy csa: tylko niskie dpi i duzo machania.
maly przyklad: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...y8/pubhtml

Ale Ci ludzie nie nawet używają ekranów w FullHD tylko jeszcze stare CRTki. Inna bajka:) Ja już nie wrócę do bolącej głowy, wolę inputlaga:)
#18
Wiekszosc, jesli nie wszystkie z tych ustawien sa ustawieniami z ostatnich lanow, na ktorych jak wiesz, od dawna nie ma monitorow crt. To samo tyczy sie ustawien graczy quake, przyklad z ostatniego lana - cypher: 800/600, fov 110, sens 3, accel 0.07.
#19
(02-20-2015, 09:13 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Sensor ten sam, problemem jest jego kalibracja, a mianowicie wystepowanie zjawiska predykcji na odczuwalnym poziomie w wersji v1. Szczeze mowiac, pomimo tego, ze cena jest naprawde dobra, na twoim miejscu nie zamienialbym wmo na g400 v1.

Heh dobrze wiedzieć, że moja stara myszka jeszcze jest coś warta. a gdybym wytargował jeszcze lepszą cenę np. 35zl to warto by było? Pytam bo po 6 latach zaczyna kabel przerywać i czasem myszka wyłącza się w najmniej oczekiwanym momencie.
#20
mozesz wymienić kabel używając dowolny kabel USB i lutownicy:) Ja mimo wszystko polecam zakup Rival'a jak ma być tanio.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.