• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
do fps i do biura
#11
my niestety nie mieliśmy do czynienia z funcami :(
#12
sorry, za kolejne pytanie, ale jest tego pełno w necie i przy każdej wolnej chwili dowiaduję się czegoś nowego. Czy Roccat Tyon spełnia moje wymagania ? Ma kabel, ale ten już chyba po prostu przeboleję. Ma dużą ilość przycisków co będzie przydatne w biurze, ale rolka gorsza niż w g502. Kto ma / miał Tyona niech pisze ! :)
#13
w saturnie (przynajmniej w krk) mają wystawionego tyona, wiec jak masz ten sklep w okolicy to możesz się przejechać :)
#14
we wrocku też go chyba widziałem i na pewno sprawdzę, ale chodziło mi bardziej o wrażenia z dłuższego korzystania z tą myszką. W jednej recenzji piszą, że występuje interpolacja, a w drugiej, że nie odczuję tego. No i, że makra można zapisywać tylko z klawiatury, albo, że nie można regulować podświetlenia które ponoć daje w nocy po oczach ... ;/
#15
byłem rozglądnąć się w saturnie. Jeśli chodzi o dopasowanie do dłoni, to sytuacja się przedstawia tak:
1. g7002 i kone xtd
2. tyon
3. g502.

wziąłbym kone gdyby nie mała ilość przycisków i dlatego co raz mocniej zastanawiam się nad tyon. Leży prawie idealnie. Światło, rzeczywiście jest dosyć jaskrawe i może być problem z nocnym graniem, kółko ciche, a kliki chyba standardowo - ani za głośno, ani za cicho, choć w sklepie trudno to ocenić. Jeśli ktoś zna jeszcze + i - tyona to dajcie znać - przed zakupem chce widzieć jak najwięcej ;)
#16
tyon ma laser 9800 więc cudów nie oczekuj, przyzwoity sensor ale na pewno nie to co 3310, 3090 lub 3366 :) Wydaje mi się jednak, ze w twoim przypadku, nie odczujesz tego ;)
#17
no właśnie ... jakie to ma znaczenie dla gracza amatora i do pracy w biurze ? nie trafię żadnego head'a , a w paintcie będą same zygzaki czy co ? ;)
a mistrz ( sądząc po cenie :D ) taki jak ten - Razer Ouroboros ... taki chyba mercedes wśród myszek co ? ;) ma dużo przycisków ( ponoć 11, choć ja naliczyć potrafię tam 8 ) i jest bez kabla - wszystko to co chciałem...
#18
Znaczenie takie, że jest to przerost formy nad treścią, płacisz więcej za gorsze. Takie jest moje zdanie.
#19
czy używanie przycisków bocznych tych dla leworęcznych w myszce o budowie symetrycznej, przez praworęcznego gracza jest bardzo uciążliwe ?
i czy ktoś mógłby się jeszcze odnieść do tego ouroborosa ?? bo mocno się nad nim zastanawiam ...
#20
tych przycisków po prawej stronie praktycznie nie da się naciskać trzymając prawą ręką, chyba, że odrywasz całą dłoń ale jest to niewygodne.

Za dużo rzeczy może się popsuć w takim ouroborosie, a że to razer i nie jest to flagowy DA to bądź pewny, że coś tam prędzej czy później padnie :P. Do tego ma masę drobny, lecz irytujących problemów o czym możesz poczytać np. w opiniach osób które je kupiły na amazonie i newegg ;). Poza DA i Abyssusem Razer nie ma czym się już chwalić.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.