• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
roccat vs zowie
#11
Wiesz rafi, problem polega na tym, że większość marek ma słabe produkty i dobre i nie można rozdzielić ich na tej zasadzie którą podałeś. Poza tym każda mysz ma trochę inne przeznaczenie i inne są od niej wymagania.
Hya co do różnicy w działaniu konkretnej myszy na różnych komputerach, może to mieć związek z portem usb. Sam przypadkowo zauważyłem, że u mnie na usb 3.0 w stosunku do 2.0 pojawia się odczuwalne opóźnienie. Nie wiem czy ma to związek z samymi właściwościami różnych portów usb, konwersji syngału z myszy usb 2.0 w gnieździe usb 3.0, niedostosowaniem oprogramowania myszy czy może to wina mojej płyty głównej, a być może jest to coś o czym wszyscy wiedzieli od dawna i wystarczyło poczytać i właśnie odkryłem nic.
#12
hahaha ty serio z tą modeliną :D toż to nawet dla nadgarstka nie jest bezpieczne takiego ciężkiego kloca używać :P ?

To jest po prostu sensor pmw3310 i jakość Mionixa :)


@up
jest po prostu wiele czynników, które może to wywoływać i nie każdy jest tego świadomy, tylko od razu zwala na myszkę ;).
#13
No na serio. ta myszka dosłownie pływa. Oceniła podkładkę na 60% więc ok... Mam do sprzedania Gigabyte M8000X zajechaną ale sprawną za 30zł
#14
daj ogłoszenie w dziale kupię sprzedam :P
#15
I nie zapomnij dodac o systemie ciezarkow.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.