• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka myszka i podkladka
#11
G502 przymierzysz w każdym większym sklepie typu Saturn, RTV, Media itp. W ciemno ryzykowne w twoim przypadku ją kupować. Do tego dobrze samemu się przekonać, czy dasz radę funkcjonować ze scrollem jaki ona posiada.
Odpowiedz
#12
Wzialbym ta mionix avior 7000 ale boje sie ze symetryczne sa niewygodne. Teraz mam profilowana. Ciezko byloby sie przyzwyczic do symetrycznej?
Odpowiedz
#13
Zobacz moze zowie ec1-a ewentualnie jak mionix to ciut mniejszy mionix Castor. Ogólnie lepiej mi sie gra ma fk1 niz Rivalu. Ale jeszcze lepiej na rival 100 bo ciut wyzszy wiec ciekaw jestem aviora ale tam dużo ludzi narzeka na klawisze ze co chwile wciskają te z prawej str a w fk1 ich nie czuć bo sa tak super schowane :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#14
Castor dla wielu osób jest mało wygodny.
Odpowiedz
#15
Dobry ten ss rival 100? Z tego co widze to jest duzo tanszy wiec moze oplacalo by sie wybrac ta myszke.
Odpowiedz
#16
Napisz na pw do mnie bo mam fk1 i rival 100 :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
Dlaczego na PW? Nie mozesz sie podzielic wrazeniami na forum?
Odpowiedz
#18
Widze ze wybor myszki zajmie mi dluzej niz myslalem to musze jakas tymczasowa sobie kupic bo juz nie wytrzymuje z ta moja obecna. Moglby ktos polecic jak najtansza myszke? Wystarczy zeby sie nie zacinala i zawsze reagowala na ruch i klikanie. Fajnie byloby jakby miala przcisk pod kciukiem.
Odpowiedz
#19
A4tech X-710BK, sam miałem BH, długo mi służyła polecam. Około 55zl i ewentualna przesyłka.
Odpowiedz
#20
Obecnie w xkom rival 100 kosztuje 120 zł a nie wiadomo kiedy się skończy
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.