• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer Destructor - jaka myszka 150,00 zł
#11
ustaw sobie x3 click LPM w macro i będzie to samo
Odpowiedz
#12
Ustawiłem macro:
Left Button Pressed
Left Button Released
Left Button Pressed
Left Button Released
Left Button Pressed
Left Button Released

Number of loops: 4

Z karabinów strzela po 3 pociski, a z pistoletów 2.
Odpowiedz
#13
Bo delaya nie masz ustawionego, karabin może szybciej wystrzelić, stąd 3 strzały. Pistolet, jak klikasz maksymalnie szybko tylko 2 (zacina się jak za szybko klikasz, co jest normalne - spróbuj sobie sam maksymalnie szybko naciskać a potem z odpowiednim interwałem). Popróbuj z delayem miedzy naciśnięciami (a4tech na tym przycisku ma ustawione pewnie z 20-50ms pomiędzy kliknięciami).

ps. wszystkie te udogodnienia, macra itp, koniec końców tylko przeszkadzają np. w CSie, jeżeli nauczysz się samemu wszystko kontrolować.
Odpowiedz
#14
Dzięki za pomoc usunąłem macro.
Mam inny problem, a mianowicie w jaki sposób można ustawić żeby aktywne były przyciski MOUSE 4 i MOUSE 5 w Roccat Savu ? Nie potrafię tego ustawić w panelu myszki, nie ma takiej opcji. Kiedy chcę zbindować w TS3 czy w CS nie binduje mi nic. Ustawiłem też opcję CLICK, ale wtedy binduje MOUSE1. Czy w ogóle jest taka możliwość czy są to klawisze "specjalne" tylko przeznaczone do easy shift ?
Odpowiedz
#15
IE forward / IE backward spróbuj :)
Odpowiedz
#16
Z IE Forward działa. Binduje jako MOUSE5, ale zgodnie z przeznaczeniem w przeglądarce przeskakuje kartę :D
Odpowiedz
#17
Ustaw w ts np ] i w sterach myszki bind mouse5 ten [ i powinno działać :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#18
Rozwiązanie jest troszkę inne, ale z wykorzystaniem Twojego pomysłu.
Na klawisze MOUSE4 i 5 należy ustawić sobie:
Assign a shortcut > Zaznaczyć NONE > ustawić klawisz w pustym polu na jakim chcemy mieć gadanie w TS.
Ustawić klawisz w TS na ten który przypisaliśmy na myszce i działa.
Wtedy ograniczamy się do używania zbindowanego klawisza na myszce, ale i tak nie wykrywa jako MOUSE4 i MOUSE5 w grach.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.