• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka 50zł i ani złotówki więcej
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę: Steelseries Rival, pmw3310, oryginalne
  • jaką masz  podkładkę: steelseries 4hd, wolałbym podobny ślizg
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową: Materiałowa, lub taka która by nie katowała ślizgaczy ^^
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Więcej niż 30x22
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Wolałbym coś po środku, z dużą żywotnością i akceptowalnym ślizgiem
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Średnią
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Zdecydowanie tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 50zł i ani złotówki więcej
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Nie musi być jakaś firmowa, najlepiej taka żeby sensor się nie gubił i nie zbyt cienka. Firma byle nie coś pokroju bloody/tracer.
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Odpowiedz
#2
sl 4hd jest plastikową podkładką, a plastikowe podkładki zasadniczo są znacznie szybsze od materiałowych, więc może być problem z osiągnięciem podobnego ślizgu na"szmaciakach"; Najbliżej byłyby hybrydowe w cenach zwykle powyżej 100 zł. W tej cenie, stosunkowo szybką, świetnie współpracującą z różnymi sensorami posiadanych przeze mnie myszy byłaby Hyperx Fury Pro w rozmiarze M. O wadach i zaletach podkładki pisałem tutaj:
http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=223
mogę najwyżej dodać, że guma spodu podkładki nie jest specjalnie przyczepna, dla mojej dużej wersji "L" przyczepność jest nadal wystarczająca by trzymać ją w miejscu, ale przy mniejszej i lżejszej wersji mogłaby wymagać lekkiego podklejenia taśmą 2-stronną. Posiada 2 lata gwarancji, co w przypadku podkładek jest fenomenem.
Odpowiedz
#3
no niestety, podobnej materiałowej do 4hd to nie znajdziesz pod kątem ślizgu. Imo to weź sobie na spróbowanie Natec M11 logo za 15 zł, żebyś zobaczył jak to jest na materiale.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.