• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka + podkładka [150-200]
#11
Fingertip grip, wygooglowałem i u Was znalazłem rodzaje chwytów ;)
Odpowiedz
#12
to ZA12 albo ZA13 (jak wolisz jednak mniejszą myszkę) albo Zowie EC2-A :)
Odpowiedz
#13
Czym się róznią myszki przystosowane do fingertip od innych chwytów?
Odpowiedz
#14
Myszy nie są przystosowane pod konkretny chwyt, dany kształt myszy może być dobry pod 2 lub 3 chwyty, zależnie od wielkości dłoni. Na przykład przy małej dłoni jakaś mysz będzie pasować pod palm gripa, przy większej dłoni pod fingertipa lub clawa.
Odpowiedz
#15
Nie wiem też jak ręka mi się ułoży na większej myszce, teraz mam dość małą dlatego tak mi ręka leży. Rival byłby zły?
Odpowiedz
#16
Moim zdaniem przejście z bardzo małej na bardzo dużą mysz nie jest dobrym pomysłem, pomijając fakt, że rival jest raczej dla osób z dłońmi 19cm+, najtańszą alternatywą byłaby roccat kone pure military, która zasadniczo jest za mała dla większości osób, ale może po długim czasie korzystania z małej myszy jak twój genius będzie ci pasować. Musiałbyś poszukać w sklepie typu rtv euro agd/saturn jakiejś myszy roccata z serii kone pure (wszystkie maja identyczny kształt i rozmiar, różnią się głównie sensorem) i przymierzyć, jeżeli mysz by ci odpowiadała kształtem mógłbyś wziąć pod uwagę zamówienie myszki i podkładki z procpu.pl (roccat kone pure military w 2 z 3 dostepnych kolorów jest tam za 160 zł, normalna cena to 250 zł).
Odpowiedz
#17
Najlepiej zgadam się z kumplem który polecił mi rivala i sprawdzę sobie jak mi będzie leżeć. Przejście z mniejszej do większej nie jest dla mnie problemem, do wszystkiego idzie się przyzwyczaić
Odpowiedz
#18
Niezła jest, szkoda że kabel nie jest powlekany, ale przemyślę ją
Odpowiedz
#19
czasem oplot jest gorszy od gumowego, sam wolę jak jest lekki, cienki i gumowy ;)
Odpowiedz
#20
W sumie pomyślałem o ochronie kabla, ale właściwie rzecz biorąc nie powinien mieć okazji do uszkodzenia się ;)

Ach, no jeszcze prócz ochrony, to fakt że gumowy potrafi się "uformować" że później ciężko go wyprostować ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.