• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka + podkładka [150-200]
#1
Cześć, zamierzam kupić nowy komputer, co za tym idzie, również urządzenia wskazujące

  • jaką obecnie myszkę używasz: Genius XSCROLL
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: nie mam pojęcia, na internecie znalazłem że ma ona 800/1200
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska (1.50 cs:go)
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): dokładnie nie pamiętam ale kojarzy mi się bodajże koło 23cm w cs'ie
  • w co grasz (podaj tytuły gier): cs:go, lol oraz zacznę w inne tytuły po zmianie sprzętu
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7-200MP
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): lubię przyciski dalej i wstecz, programowalnych nigdy nie miałem i raczej nie przydałyby mi się
  • twój budżet: ~100 chyba że warto dołożyć trochę
  • jaki chwyt stosujesz: nie wiem w ogóle jakie są rodzaje
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,5
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 2
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie, tak mi wygodnie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: całą myszkę :v
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): ładny wygląd, aczkolwiek abstrakcyjne myszki nie nadają się chyba do gamingu

  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): laser, nie wiem x2
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? A4Tech X7-200MP, może być podobna, zależy od myszki
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): na morelach widziałem z polipropylenu i mikrowłókna - czym się one różnią?
  • jaki rozmiar by Cię interesował: około 40x30 (szer./wys.)
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: raczej wolniejszą, do fps'ów
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? do ~100, chyba że zdecyduję się na byle jaką
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): nie

Główna uwaga: najlepiej żeby były na esc.pl lub na morele.net, zamówiłbym wszystko razem
Odpowiedz
#2
Wybierz Cm Alcor za ok 130 zł (warto dopłacić, bo w niższym budżecie nie ma nic konkretnego) i podkładkę SS Qck+ .
Odpowiedz
#3
Pisza o niej, że ma śliskie plastiki i łatwo wypada z ręki
Odpowiedz
#4
no co ty ;) jest tam normalna gumopodobna powierzchnia, śliskie to są glossy ;p Są ludzie co cierpią na suchotę dłoni jak coś trzymają i dla nich to rzeczywiście te gumopodobne się ślizgają, ale takich ludzi chyba jest jednak mniejszość. Ktoś kto to pisał powinien zaznaczyć na czym jemu się nie ślizga ;p
Odpowiedz
#5
W sumie to napisala 1 osoba, ale pisza ze slizgaczne marne
Odpowiedz
#6
to slizgi sobie można wymienić zawsze ;) a złe nie są, bez przesady ;)
Odpowiedz
#7
Chcę kupić sprzęt i się z nim nie bawić ;) po prostu czytam komentarze na temat rzeczy które mi polecacie

Chyba że warto dopłacić do FK1?
Odpowiedz
#8
dołóż ;)
Odpowiedz
#9
Albo może steelseries rival?
Odpowiedz
#10
W sumie to jako, ze nie masz pojęcia jakim chwytem trzymasz to może weź Zowie ZA12 która będzie najbardziej uniwersalna i powinna Ci się spodobać ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.