• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze Słuchawek
#11
superlux 669hd. sorki ze tak pozno nie zauwazylem ze pisales
#12
Wbiję się jeszcze w ten temat, a co sądzicie o Creative Sound Blaster Z zamiast Xonara? Z'etka ma ponoć jakiś dobry wzmacniacz sluchawkowy?

Oczywiście w przypadku esens to ZxR - również 124dB SNR.. chociaż ceny tutaj już sa abstrakcyjne:D

Pamiętam jak X-Fi miało być super mega hiper wypas na lata.. a okazuje się, że integry po kilku latach lepiej używać;)
#13
ja nie mam pojęcia niestety.
#14
creativa warto brać jak szukasz czegoś głównie pod gry, ta Z jest wyjątkowo dobra, ale do słuchania muzyki xonary lepiej się sprawdzają. Jak ktoś nie potrzebuje tylu bajerów to zamiast ZxR można brać tańszego Essence'a. Brzmieniowo bardzo podobne karty. Co prawda essence dwa razy był oddawany na gwarancję i czasem coś dziwnego się z nim dzieje, tak z zxr nigdy nie było żadnego problemu ;)
#15
Creative Sound Blaster 16 / AVE32/AVE64 na port ISA.. <--- Tak ISA takie coś jak PCI-E tylko w wersji starszej od nie jednego forumowicza;) można było kopać, rzucać i pewnie do dzisiaj działają. Mój stary SB Live leżał w piwnicy, worku, srtychu bez zabezpieczeń i ciągle działa.... Jak Asus za worek pieniędzy może posypać się dwa razy, przecież pewnie kondensatory nawet nie zdążyły się jeszcze mu pewnie zestarzeć? Oczywiście SB16 to była alternatywa dla PC speekera, tak więc już takiej nie chce:)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.