• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze Słuchawek
#1
jakie obecnie używasz?
Obecnie posiadam A4Tech HS-800
czy używasz karty muzycznej/dac/amp ?
Nie posiadam, i nie wiem czy chce.
słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ?
Słuchawki 80%gry/20% muzyka
Gram głównie
cs:go
Iss, H1z1
jakiej muzyki głównie słuchasz?
Wszystko
twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
Myślę że do 300zł
stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
pół/na pół. Zdarza się, że siedzę 12-16h ale to żadko.
jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte?
Gram w swoim pokoju, ale otwarte odpadają. Najlepiej by dobrze izolowały.
wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
Nie wiem.
czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
Nie podróżuje
dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):

Najlepiej wokół uszne, wygląd raczej bez znaczenia. muszą być solidne by się nie połamały, najlepiej z mikrofonem, a jak bez to dodatkowo tani dobry mikrofon.

Koledzy mi polecili:
http://allegro.pl/sluchawki-steelseries-...20337.html
tylko nie chciał bym przepłacić, bo słyszałem e syberia v2 przereklamowana.
#2
superlux hd 669 i do tego dokup sobie kartę dźwiękowa np. asus dgx razem wyjdzie Ci jakieś 250zł. Do tego na ebayu kup welurowe pady (przykładowa aukcja http://www.ebay.com/itm/Ear-pads-earpad-...1053279454) razem zmieścisz się ze wszystkim w 300zł i będziesz miał bardzo uniwersalny komplet zarówno do grania co do muzyki, myślę, że będzie lepiej niż na ss v2kach, przynajmniej pod kątem muzyki, w grach raczej podobnie.
#3
a co ze słuchawkami tylko do gier?? jakie polecacie??
#4
te superluxy będą lepsze od większości tylko do gier, po prostu nie ma sensu innych kupować ;) Do nich dokup sobie mikrofon zalman zm mic-1 za 15zł i masz komplet jaki mało które słuchawki nazywane "dla graczy" nie dadzą rady nigdy sprostać. Odkąd pojawił się superlux to wyciął praktycznie całą konkurencję w niskim przedziale cenowym.
#5
aha tylko ostatnie pytanie bo zapomnialem, mam plyte asus m5a78l le i tam mam zintegrowana karte dzwiekową. i tu mam pytanie czym sie rózni karta dedykowana od zintegrowanej, i jaka jest róznica jakosci dzwieku. a i jeszcze do tych welurowych padów to co one dadza??
#6
xonar dg (jak chcesz pod pci podpiąć ) lub wersja z x (jak pod pci-e) powinien CI poprawić trochę dźwięk. Mogę Ci powiedzieć, że na Realteku ALC898 (czyli wyższy model chipa niż ty masz na twojej płycie) wszystko brzmi powiedzmy mniej muzycznie,nawet w porównaniu do xonara u3, różnice może i są subtelne, ale jednak :) W grach mam wrażenie, że również xonar lepiej się spisuje. A z tego co pamiętam dg brzmiał lepiej niż u3, więc powinieneś zauważyć różnicę na plus.

dzięki welurowym padom nie będą Ci się uszy pocić :) także śmiało zamawiaj.
#7
a mam pytanie czy jest sens kupować taka kartę http://proline.pl/?p=ASUS+XONAR+DX%2FXD
zamiast tej? co mi podałeś? http://proline.pl/?p=ASUS+XONAR+DGX
Bo tak myślałem żeby na przyszłość kupić już z 7.1 jak bym lepsze słuchawki kupował.
i czy wgl do lepszych słuchawek opłaca się kupować taką tanią karte dźwiekową skoro widziałem że inne karty są nawet po 1000zl
#8
DX nie ma sensu kupować. Do słuchawek za 100-300zł xonar dg w zupełności wystarczy. Jak kupisz lepsze słuchawki to wtedy zaczniesz myśleć nad np. xonarem essence lub np. o2+odac który szczerze polecam ;) ale to już mówimy o słuchawkach za powiedzmy 600+ zł.

Lepiej póki co na tanim dgx przeczekać niż iść w półśrodki, jak uznasz, że czas zainwestować w sprzęt z górnej półki to wtedy nie będziesz żałował, że wydałeś dużo na coś co chcesz zmienić ;)
#9
okey , dzieki bo słuchawki kupiłem i narazie jestem zadowaolony. Chociaż czegoś mi brakuje w dźwięku więc pytałem się nad kartą, ale już wiem to za tydzień sobie zamówie jak kasa będzie
#10
które w końcu kupiłeś:> ?


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.