• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki
#1
Dobry wieczór/Dzień dobry chciałbym kupić sobie nową myszkę w przystępnej cenie ze względu na wszechobecna kwarantannę więcej gram w FPS'y więc przydatna była by duża precyzja jak i dodatkowe 2 przyciski z boku 
Jako że nie znam się na tym mam nadzieję że ktoś tu będzie w stanie mi pomóc ^-^
Odpowiedz
#2
Zastosuj się do tego http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=5

Tak to wiesz, można podać 50 modeli :D.... i tak będziesz wybierać na ślepo :).
Odpowiedz
#3
(04-11-2020, 07:19 AM)FreeQ napisał(a): Zastosuj się do tego http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=5

Tak to wiesz, można podać 50 modeli :D.... i tak będziesz wybierać na ślepo :).

-Obecna myszka qilive m518bu
-Obecne dpi trudno mi określić teoretycznie myszka ma 2400 więc podejrzewam że korzystam z około 400
-Czułość w grach średnia
-Czułość w windows średnia
-360 stopni 18 cm
-cs go
-Mam jakaś tanią podkładkę na całe biurko
-Używam 6 przycisków
-150zł
-Uchwyt [b]FINGERTIP GRIP[/b] /[b]PALM GRIP[/b]
-1+2+2
-Praworęczny
-19cm
-2cm
-Raczej nie
-Tak
-Chciałbym zwiększyć precyzję oraz wygodę korzystania
-tak
-najlepiej jeśli była by czarna nie zależy mi na rgb ale widząc że w większości jest miło by było gdyby nie wyglądała jak choinka
Masz rację nie dałem żadnych wytycznych teraz dałem tyle ile tylko mogłem dziękuje za pomoc
Odpowiedz
#4
Spc gear lix lub lix plus
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
(04-12-2020, 08:19 AM)Amok napisał(a): Spc gear lix lub lix plus

A może ktoś mógłby mi coś powiedzieć coś o Krux Beam bądź thorn ?[url=https://www.euro.com.pl/myszy/-mysz-dla-graczy-krux-beam.bhtml][/url]
Odpowiedz
#6
Thorn przy twoim rozmiarze dłoni raczej nastawi Cię na hybryde Palm Finger. Ewentualnie czysty Palm. Beam mysz profilowana. Pod Palm może być dla ciebie trochę za mała. Może wymusić Claw-gripa.

A tak to są budżetowe wersje z topowym sensorem, więc można będzie mieć oko na jakość wykonania.

Mysz ma być do pracy? Czy do gier? Jak gier to jakich... FPS czy może raczej po prostu tak ogólnie?
Odpowiedz
#7
(04-12-2020, 11:10 AM)FreeQ napisał(a): Thorn przy twoim rozmiarze dłoni raczej nastawi Cię na hybryde Palm Finger. Ewentualnie czysty Palm. Beam mysz profilowana. Pod Palm może być dla ciebie trochę za mała. Może wymusić Claw-gripa.

A tak to są budżetowe wersje z topowym sensorem, więc można będzie mieć oko na jakość wykonania.

Mysz ma być do pracy? Czy do gier? Jak gier to jakich... FPS czy może raczej po prostu tak ogólnie?

Mysz na co dzień do grania do zwykłego korzystania aktualnie do cs'a  trochę się wciągnąłem przez wolne a właśnie czytałem że te myszki mają dobry sensor 
raczej nie chciałbym się przestawiać na claw-gripa
Odpowiedz
#8
Sam osobiście bym szedł w symetryka, ergonomiczne gryzonie mogą się okazać swietne, ale też niosą ryzyko. Zacznij od Thorna, jak coś masz 14 dni na zwrot. Sam osobiście bym polecił Endgame Gear XM1 ale to już lekki koszt po kieszeni.
Odpowiedz
#9
A ja bym nie szedł w thorna tylko w lixa ze względu na wagę sensor i super kabe w kruxach są tragiczne kable.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Lix przy ich rozmiarze wymusi raczej Palm.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.