• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana Senseia 310 na coś lepszego
#11
(06-12-2019, 09:23 PM)Wadison napisał(a): I najgorsze jest to że tylko ja czuje opóźnienia, nikt z moich znajomych którzy są już dość zaprawieni w boju tak samo jak ja nie czuje po prostu tego Delay'u co ja i to jest dla mnie strasznie dziwne. Częstotliwość myszki zawsze mam ustawioną na 1000hz gdyż komp wyrabia, testowałem na myszce: Rival 100, Rival 300, DM1pro, G502 i na każdej myszce czuję lekkie opóźnienie kursora......

Żeby było jasne - wszystkie te myszki sprawdzałeś na tym samym kompie? Czy testowałeś je również na innym?

Istnieje teoretyczna możliwość, że problem jest z Twoją percepcją i kupno nowej mychy niczego nie rozwiąże, dołoży jedynie frustracji ;)
Czy przymierzałeś się do mychy ustawionej przez kumpla na Twoim kompie i czułeś różnicę?

Póki co, rozmawiamy głównie o percepcji. Jest raczej niemożiwe, żeby wszystkie testowane przez Ciebie myszki miały ten sam problem. Więc, albo kłopot z kompem (może spróbuj inny port USB?), albo namieszane w opcjach odświeżania grafy/monitora, albo delay jest przede wszystkim w Twojej głowie.

Grunt to sprawdzić obecnego Senseia na innym kompie.
Odpowiedz
#12
nie możliwe, żeby to była wina myszek, albo to jest w Twojej głowie albo coś z kompem masz nie tak
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.