• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do CS:GO
#11
Ja bym nie dał tyle za żadna myszkę zowie(mówię o cenie rynkowej). Kabel jest "meh", scroll się nie wypowiadam bo to zawsze dla mnie obojętna sprawa, ma się kręcić. Ale za taką cenę powinni się postarać. Ogolnie cena powinna się kreować w okolicach 200zł nie więcej.
Odpowiedz
#12
Wiadomo, płaci się za znaczek. Też sceptycznie podchodzę do wydawania tylu pieniędzy za myszkę, ale jeżeli ludzie sprzedają je używane za mniej niż 200 złotych w dobrym stanie to mógłbym tyle wydać.
Odpowiedz
#13
Prawda jest taka, że nieważne co sobie kupisz to będziesz musiał się do tego  przyzwyczaić, żeby myszka wydawała się 'wygodna'. Poszukaj dużej myszki, przeczytaj opinię na reddicie i recenzje na innych stronach. Najlepiej zacząć na test gearze, bo autorzy robią bardzo dobrą robotę, mówią jak jest, a nie, że myszka jest popularna wśród graczy, ma legendarną reputację i że FAJNA.
(Tutaj najlatwiej) Polecane myszki, duże, może kształt ergonomiczny to nie taki zły pomysł, skoro i tak wielkość zmieni się diametralnie. Nikt ci lepiej myszki nie wybierze niż jakbyś miał sam zrobić research i wywnioskować czego potrzebujesz. Szukaj dalej, bo zowie to marketingowa maszynka do mięsa odkąd wykupiło ją BenQ. Nie mówię że są beznadziejne, doceniany kształt ale na tym sie pozytywy kończą, po prostu jest mnostwo innych opcji. LOGITECH to bardzo porządną firma. Jeżeli jest dostępna to odświeżona wersja Microsoft Intellimouse Pro jest świetna, bardzo duża, trochę droga ale za to wszystko jest w niej dopięte na ostatni guzik. Miałem dwie g403, fajne myszki ale bardzo specyficzny kształt z dużym garbem z tyłu (myślę, że na mniejszą dłoń idealna do palma), dm2 comfy s niesamowity ksztalt, jak tylko ja złapałem od razu pewnie się czułem, naprawdę wygoda na pierwszym miejscu. Myślę, że nowe rivale też są dobre ale jeszcze ich nie używałem, więc jestem bez zdania.

Tldr
Poczytaj o:
Microsoft Intellimouse Pro
G403 i Logitech w ogóle
Dream Machines
Odpowiedz
#14
Akurat nie zgodzę się z tym że wygodna mysz będzie najlepsza. Będzie po prostu wygodna. :). Największą precyzję osiągniesz w myszkach które zapewniają możliwość dzialania w skali mikro, czyli wykonywać mikro-ruchy. Tutaj najczęściej sam Palm-grip jest przeciwwskazaniem, lepiej się to ogarnia na Finger czy Claw gripie.
Odpowiedz
#15
@Tyt00s
Nie mitologizujmy, niektóre myszy od razu lokują się bardzo wysoko w skali ergonomii;)
Odnowiona IE, jest siedliskiem kurzu - leży w szafie, jej wykonanie jest przodujące, ale jakość komponentów wywołała u mnie bardzo sprzeczne odczucia, zdecydowanie zaleciłbym Rivala 600 na jej miejsce.
W dłoniach miałem kilkadziesiąt dużych myszy, takiej kontroli jak na prozaicznym Logitechu B100 z PCB G203, nie miałem na żadnej innej.
Pamiętać trzeba o stosownych ślizgaczach i podkładce.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#16
Stwierdziłem, że postaram się zmienić swój chwyt na 1 + 2 + 2 fingertip, gdyż rzeczywiście bardziej mi on odpowiada oraz mam na nim większą kontrolę nad myszką. W takim wypadku raczej wszystkie profilowane myszki odpadają, będę musiał wybrać coś symetrycznego i także mniejszego. Na moim Logitechu też nie najgorzej mi się gra tym chwytem tylko ten prawy bok jest trochę zbyt mały. Na razie na oku mam Endgame XM1, Zowie FK2 oraz S2, która z nich będzie lepsza pod względem wykonania i jakie macie inne propozycje?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.