• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza myszka (i podkładka?) do grania (niedroga, dobra dla amatora)
#21
Poproś by Ci ją otworzyli. Masz pełne prawo sprawdzić sprzęt przed ewentualnym zakupem :).
Odpowiedz
#22
Sęk w tym, że nie chcą tego robić, zasłaniając się tym, że opakowania są zaplombowane i po otwarciu nie będą mogli sprzedać takiego produktu.
Odpowiedz
#23
No to zamów przez neta. Wtedy masz 14 dni na zwrot. Szybko dość kasę oddają na x-kom'ie.
Odpowiedz
#24
Roccat Kone Aimo "wymacany" :) Na ten moment to mój nr 1.

Trochę brakuje mi w niej dodatkowych przycisków na górze, obok głównych przełączników (takie umieszczenie wydaje mi się wygodniejsze i bardziej intuicyjne). Widziałem to rozwiązanie (m.in.) w Roccat Tyon, ale niestety nie miałem okazji wziąć jej w rękę. Ta myszka nie pojawiła się w Waszych rekomendacjach, dlatego chciałbym dopytać czy jest sens brać ją pod uwagę i szukać okazji do sprawdzenia jak leży w dłoni. Jak Tyon wypada w porównaniu z Kone Aimo?
Odpowiedz
#25
Trafiłem Tyona w sfatygowanym nieco pudełku, ale z nienaruszonymi plombami za 200 zł. Ma wszystko czego mi potrzeba ?
Temat do zamknięcia. 
Wielkie dzięki wszystkim za pomoc!
Odpowiedz
#26
Topowe roccaty wszystkie są na podobnym poziomie jakościowym. Nikt ci go nie polecał, bo jest to dość specyficzna (niezbyt uniwersalna) myszka, do tego cena nowej sztuki to ponad 300 zł, a twój budżet zakładał max 200 zł. Jeżeli jest wygodna, to jest jak najbardziej okej, natomiast przy takiej liczbie przycisków jest większa szansa, że coś się zepsuje.
Odpowiedz
#27
Dopiero teraz zauważyłem, że pisząc z telefonu niechcący wstawiłem znak zapytania, gdzie miał być wykrzyknik - na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu :) 
Mam tylko mały problem z Roccat Swarm, bo po włączeniu aplikacji nie widzę żadnych opcji ustawień - środek ekranu jest pusty i czarny (jak na załączonym screenie). Nie bardzo wiem o co chodzi. Coś poszło nie tak przy instalacji? Przeinstalować?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#28
Miałem też ten problem. Kompletna reinstalacja pomogła dodatkowo sam patch firmware myszki może być wskazany.
Odpowiedz
#29
Firmware zaktualizowałem do najnowszej dostępnej wersji. Spróbuję reinstalacji Swarm.

Edit:
Niestety po reinstalacji Swarm jest dokłaądnie tak samo :(
Odpowiedz
#30
Może komuś przyda się informacja, że Tyon nie jest zintegrowany ze Swarm i ma swój własny sterownik.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.