• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanko - DPI , Wartości Interpolowane
#11
Właśnie dostałem podkłądke steelseries qck frost edition i zmiejszyłem dpi do 1600 :p
Od ilu dpi wartości są interpolowane ?
Odpowiedz
#12
ściągnij sobie program VMouseBench i tam sprawdź, pamiętaj by wykonywać tylko bardzo wolne ruchy, jak linia będzie ciągła, bez przerw, to znaczy, że wartość dana nie jest interpolowana :)
Odpowiedz
#13
A jeśli przy szybszych ruchach również linia jest ciągła? Na mx510 jak wolno bym nie przesówał myszki to była zawsze przerywana.. Podczas nieco szybszego ruchu było kilka razy więcej białego jak czarnego.. Na Rivalu trzeba bardzo szybko ruszać myzską, aby zaczęły się interpolować punkty:)
Odpowiedz
#14
Przy szybszych nie ma znaczenia jak jest. Ten test sprawdza się tylko przy wolnych ruchach. MX510 była widocznie interpolowana. Rival nie ma interpolacji, więc nie przerywa.
Odpowiedz
#15
Mam jeszcze jedno pytanko czy jest różnica między 800dpi i więcej sensitivity w grze niż 2000dpi i mniej sensitivity ?
Odpowiedz
#16
nie powinno być - obczaj sobie tutaj :) http://www.mouse-sensitivity.com/
Odpowiedz
#17
Wiem że różnicy nie ma bo sprawdziłem i przy 2000 dpi (sensi 4.00) musze ustawić 1600 dpi i (sensi 5.00), tylko tu jest moje pytanie przy czym będzie strzał precyzniejszy przy 1600 dpi i seni (większy bo 5.00) czy 2000 dpi i sensi 4.00
Odpowiedz
#18
w praktyce będzie tak samo
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.