• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z myszką/Kupno nowej?
#11
Kana ma max speed 60inch czyli 1,5m/s To jest wystarczająco jak dla low sensa?
Odpowiedz
#12
To jest wartość perfect max speed czyli maksymalnej predkosci, przy jakiej sensor powinien odczytywać ruch prawidłowo według specyfikacji sensora, jest to troszkę poglądowa wartość jaką gwarantuje producent danego sensora, powyżej może pojawiać się stopniowo narastająca akceleracja wsteczna bądź inne problemy. W rzeczywistości wartość ta zwykle jest zaniżona, przy dobrej kalibracji tego sensora nie powinno być żadnych problemów do 2.5 m/s a przy dobrej podkładce i niższych wartościach dpi nawet powyżej 3 m/s. 3050 w specyfikacji ma taką samą wartość, a w rzeczywistości zwykle wypada gorzej pod tym względem na tle 3090.
Odpowiedz
#13
Dobra kalibracja, znaczy się, czy producent dobrze skalibrował? Jest gdzieś jakieś potwierdzenie tego, że 2,5m/s ma akuratnie Kana?
Odpowiedz
#14
Nie, ten max speed to wartość według specyfikacji producenta sensorów, w tym wypadku jest to aktualnie pixart. Kalibracja zależy od producenta myszy czyli steelseries, można z góry założyć, że tak renomowana marka z wieloletnim doświadczeniem jest w stanie zrobić to prawidłowo więc możesz ją brać spokojnie, tym bardziej, że ten sensor świetnie współpracuje z taito. Zawsze może się jeszcze trafić wadliwy model jak przy kazdej innej myszy, a bardzo często zdarza się to razerowi :p
W zasadzie brakuje tu punktu odniesienia, bo nie podałeś na jakich wartościach dpi grasz i ile cm musisz przesunąć by wykonać pełny obrót w grze.
Odpowiedz
#15
Już jest za późno na szybką zmianę myszki. Prawdopodobnie będę w stanie dać troszkę powyżej 200zł za np. zowie fk1 lub fk2 czy jakieś inne.
Odpowiedz
#16
W takim razie najlepiej wrócić na początek i zacząć od podania rozmiaru dłoni, preferowanego chwytu, gier pod jakie chcesz ją dobrać i najlepiej priorytety jakimi chcesz się kierować.
Odpowiedz
#17
Wiesz co, dostałem info, że rodzic chce mi zrobić prezent i kupić razer deathadder chroma albo Rival. Tylko muszę wybrać.
Odpowiedz
#18
każda ma swoje plusy i minusy, przeanalizuj recenzje. Jak mieszkasz blisko jakiegoś sklepu typu media, saturn, rtv agd to często mają tam wystawione, wiec dobrze sobie przymierzyć
Odpowiedz
#19
Posiadam myszkę razer deathadder chroma. Powiem wam, że jest jeszcze lepiej niż myślałem, ta myszka gra za mnie. Myślałem, że będę musiał się długo przyzwyczajać a to wystarczy mi 3h treningu i AIM jak u Scream. Pozdro.
Odpowiedz
#20
to szybko Ci ją kupili :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.