• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z myszką/Kupno nowej?
#1
Witam. Od roku mam myszkę a4tech xl750bh a9500 i często występowały problemy, że myszka podczas szybszych ruchów zaczynała spowalniać. Wtedy wystarczyło przeczyścić sensor i wszystko OK, aż do teraz. Znowu tak zrobiłem, a kursor już totalnie zwolnił, niemal, że stoi w miejscu tak z dnia na dzień, chociaż było widać, że coraz wolniej chodzi. Nie wiem czy da się to jeszcze jakoś naprawić, a na jutro potrzebuje mieć sprawną myszkę.

Da się to jakoś jeszcze naprawić? Jeżeli nie, to jaką myszkę mogę kupić na szybko do 150zł? Zastanawiałem się nad kinzu v3. Co Pan by polecił?

Wykluczam, że to wina podkładki, Roccat taito king size mam od grudnia i nie mogła tak nagle się zniszczyć, że tak powiem.

Zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Dlatego pewnie wklepię to na mailu jak i na FP w wiadomośći.

Pozdro.
Odpowiedz
#2
Myślę, że po prostu padł sensor i tyle.

Bierz CM Alcor, bo na A9500 w tym a4techu chyba też nie miałeś zbyt niskiego lod'a. Obawiam się, ze na A3050 z tego kinzu tak samo wywołasz akcelerację przy dosyć szybkich ruchach, jak na A3090 z Alcora. Ale zyskasz lepszy feeling na A3090 niż A3050 i A9500.

Z drugiej strony jak masz małą dłoń, albo trzymasz takim fingerem/clawem to Kinzu jest bardzo wygodna.

Tak to w sumie nie ma nic innego ciekawego do 150 zł, żebyś miał przyzwoite prędkości maksymalne.
Odpowiedz
#3
No akuratnie mam szczupła dłoń, ale długie palce. Tego 750bh trzymałem na początku palm, ale później wygodniej mi było finger, a teraz już prawie, że claw, ale denerwuje mnie, że jeszcze troszke myszki zostaje, a 117mm było by chyba idealne. jeszcze myślę nad kana v2? Albo razer abyssus czy jakoś tak?
Odpowiedz
#4
To jak tym z tą myszką Razer abyssus 2014 chyba będzie najlepsza. Tylko podobno ma 1m/s max ale w nowym firmaware porawili nawet do prawie 4m/s . Tylko to firmware to dodatkowe oprogramowanie czy tą myszkę produkują już z tym i mogę trafić na stary egzemplarz?
Odpowiedz
#5
no właśnie z abyssusem to co rewizja to jest loteria, poprzednie miały problemy z jiterem, te nowe z max speedem :P Spróbujemy na sierpień kupić abyssusa i sami zobaczymy co się trafi :P
Odpowiedz
#6
te 4 m/s to wyniki enotusa, on odczytuje dopóki mysz rejestruje jakikolwiek ruch, nawet jeśli jest on przekazywany nieprawidłowo. Wcale nie znaczy to, że tzw perfect max speed czyli maksymalna prędkość przy jakiej ruch jest odczytywany prawidłowo będzie wyższa niż w cm storm alcor.
Odpowiedz
#7
Potrzebuję teraz na szybko myszkę kupić. To jak jest z tym abyssusem 2014? Ta prędkość maksymalna 3m/s jest już w tych myszkach? W moim sklepie nie ma akurat alcora a jest abyssus.
Odpowiedz
#8
nom, enotus ściemnia :P nawet my przeszliśmy na mousetester bo lepiej widać prawdziwego max speeda w tym. Chyba ryzykowałbym Kinzu V3 prędzej, z reguły wartość max speeda w A3050 jest ok. 2.5 do 3 m/s. Tylko nie wiem jaki tam jest lod :(
Odpowiedz
#9
Ostatnie pytania na szybkości. Jeżeli miałbym wybierać między SS kinzu V3, a Kana V2 tak na szybkości aby jutro kupić?

Któreś z powyższych lub co wy polecacie w podobnej cenie?
Odpowiedz
#10
Od obu lepszy byłby cm storm alcor , podobnie jak kana v2 posiada sensor adns3090, jest to sensor klasę lepszy od adns3050, który znajduje się w kinzu v3. Przy wyborze między kaną v2 a kinzu v3 lepsza będzie kana.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.