• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddam 2 myszki Roccat Kone Pure, uszkodzone
#21
Reasumując:
Black Edition w pełni sprawna, nawet ślizgacze udało się uratować.
Co do clicku, po "naprawie" ma inny wydźwięk, ale jest cłakiem fajnie - responsywnie.
Military czeka gruntowne czyszczenie, ale muszę się upewnić czy dam radę złapać gwint - KP jak zauważyłem, są bardzo zależne od śrub.
Niedziałający *wstecz* może być zwykłą pomyłką w oprogramowaniu - sprawdzę jutro.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#22
<wielkie oczy> sprawna? U mnie była daleka od sprawności, m.inn. dlatego oddałam Ci od niej kabel :D Naprawdę dziwne, u mnie przycisk nie działał, był dwuklik, często nie wciskało się, dziwne rzeczy się dzieją.
Ale to dobrze, włożysz kabel i będziesz mógł używać, więc niech dobrze służy :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#23
Tak jak wspomniałem - chęci, odrobina cierpliwości.
Zgadza się, lewy przycisk czasami nie rejestrował kliknięcia, czasami wypluwał dwuklik, ale po "zabiegu" jest okej, przynajmniej na obecną chwilę.
Przewód wrócił do protoplasty - również wszystko bez niespodzianek, chociaż ułożony inaczej (obarczam małą śrubę na PCB :l).
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#24
Aha czyli coś tam robiłeś przy BE, by lepiej działała, no to lux. Czyli będziesz używał BE, czy komuś podarujesz?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#25
Zapewne podaruję - raczej nie mam powodu, dla którego mógłbym zostawić u siebie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#26
Rozumiem, to niech komuś tam dobrze służy :) A przypomnij jaką Ty używasz obecnie myszkę?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#27
Qpad OM-75
Jest nawet recenzja na portalu :]
Z biegiem czasu zapewne zakupię 8K z PMW3310 - pomijając sensor, OM-75 trzeba codziennie czyścić.
Dodając do tego iKBC od plagockiego (serdecznie pozdrawiam i dziękuję :)), otrzymałem potężną kulminację pedantyzmu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#28
WOW, pierwszy raz o takiej słyszę. Widziałam fragment tej myszki na Twoich fotkach. I ona dobra jest, precyzyjna itp? Co dzień czyścić? O masakra. Fakt, że ładnie wygląda. Aha, bo jest biała, dlatego czyścisz? :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#29
Sensor ma swoje lata - spory LOD, strasznie "maślany", typowy dla starych optyków feeling.
Jakość jest dopuszczalna, nie narzekam ;]
Wydaje mi się wygodniejsza od G400, stąd po oddaniu DM2 Comfy (ciut za mała z prawej), zdecydowałem się na Qpada.
Powierzchnia to typowy plastik "glossy", w tym przypadku niemiłosiernie łapie brud.

Za późno wkroczyłaś na rynek dla Qpada ;D
Swoje lata świetlności miał kilka wiosen temu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#30
O dzień dobry, tez nie możesz spać :-D ja leżę i zastanawiam się po co piłam kawę na noc :-D takich śliskich powierzchni nie lubię, nie tyle że się brudzi, co jest potliwa i ręka mi się przykleja. Miałam taką kinzu białą i musiałam oddać, no ale są osoby które lubią takie. Wracam do liczenia baranów, albo owieczek.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.