• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddam 2 myszki Roccat Kone Pure, uszkodzone
#1
Siemano. Tak sprzątam w szafie i patrzę zalegają mi 2 myszki Roccat Kone Pure, jedna Black Edition, druga Military z pudełkiem.
Kupione kiedyś na aukcji w celu naprawy czy użytkowania, ale sprzedali produkt nie zgodny z moimi oczekiwaniami. Chętnie oddam za free, ktoś może zechce je przygarnąć. Black Edition jest bez kabla, oddałam dla XeXu :D Wygląda jak bezprzewodowa, można poszpanować :D Rozkręcałam ją bo przycisk źle działał, był dwuklik itp, no i skrzypiał. Druga military kupiłam z myślą, że wyjmę z niej kabel, ale zacięłam się na jednej śrubce i nie mogę odkręcić. Nie działa w niej któryś przycisk boczny i coś ze scrollem, że nie przewija w jedną stronę, zapewne wad może być więcej. Ktoś może chce się w to pobawić, naprawić czy części potrzebuje, to piszcie. Jak będzie chętny to poszukam jeszcze śrubek, bo są częściowo rozkręcone te myszki, a śrubki gdzieś położyłam.

[Obrazek: IMG_20180514_102721.jpg]
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#2
Problemy łatwe do wyeliminowania, o ile ktoś wzbudza inklinację DIY : p
Mógłbym Ci to zrobić, w ramach prezentu który mi sprawiłaś ^^
Zapewne jest ktoś, komu będą bardziej potrzebne - odpuszczam : p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
XeXu - dzięki za propozycję, ale chcę się ich pozbyć, nie chcę naprawiać, niech sobie ktoś je zatrzyma. Sam wiesz jaka jestem wybredna w tej kwestii :) U mnie się walają, a komuś może do czegoś się przyda. Jak Ty chcesz je to pisz, jak ktoś jeszcze potrzebuje, to też niech napisze :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#4
Hmmm.
Zapytam znajomków, możliwe iż ktoś by chciał ^^
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
ok :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#6
Okej, potencjalny chętny się znalazł.
Jesteś pewna, iż nic nie chcesz w zamian?
Chciałbym chociaż wysyłkę opłacić :v
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Dobra, to podaj dane na priv, ok za wysyłkę możesz zapłacić, akurat jutro wysyłam paczki kurierem DPD, to tak chociaż 12 zł możesz wpłacić, resztę pokryję. A ja dziś poszukam tych śrubek, nie obiecuję że wszystkie znajdę, ale będę szukać, gdzieś muszą być :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
Poszło.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
Takie myszki dobre są do nauki lutowania switchy i testowania przełączników ;)

brak śrubek to nic jak się rozkręci i nie złoży, ja do teraz scrolla z Alcora nie znalazłem a było to pare lat temu ;D
Odpowiedz
#10
No właśnie dobre do nauki i niech się bawią i uczą, a może coś z tego wyjdzie :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.