• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszunia :"]
#31
(05-14-2018, 12:15 PM)Hya napisał(a): mamy basiliska, to za jakiś czas zobacze co to ten 3389 w praktyce robi :P

tam na stronie rzeczywiście powinien być wyżej podany źle sobie wpisałem, bo 3389 to raczej modyfikacja 3360, jak każda firma zmieniają pierdoły (które pewnie mogłby być od razy przy 3360 zrobione ;p) żeby sprzedać drożej i móc wypuszczać nowe produkty cyklicznie. Bo z tego co widzę to tam tylko wzrasta natywne dpi, natywnie co 50 dpi przeskok i podniesiony max speed jest (a i tak nierealne do osiągnięcia jest 6 m/s z 3360).

3389 nie jest na wyłączności u Razera, bo Pixart ma je normalnie na stronie podane i można sobie je kupować od nich ;)

Będzie recenzja Basiliska? Bo sam miałem go sprawdzać, ale w takim razie sobie zaczekam :D
I przepraszam za niejasne wyrażenie się, bo ciągle miałem na myśli to, że PMW3389 faktycznie bliżej do 3360 niż 3310, ale jednak jest gdzieś pomiędzy nimi, ale blisko 3360, przynajmniej w mojej opini wyrobionej podczas korzystania z DA Elite.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#32
(05-14-2018, 02:06 PM)akatrosh napisał(a):
(05-14-2018, 12:15 PM)Hya napisał(a): mamy basiliska, to za jakiś czas zobacze co to ten 3389 w praktyce robi :P

tam na stronie rzeczywiście powinien być wyżej podany źle sobie wpisałem, bo 3389 to raczej modyfikacja 3360, jak każda firma zmieniają pierdoły (które pewnie mogłby być od razy przy 3360 zrobione ;p) żeby sprzedać drożej i móc wypuszczać nowe produkty cyklicznie. Bo z tego co widzę to tam tylko wzrasta natywne dpi, natywnie co 50 dpi przeskok i podniesiony max speed jest (a i tak nierealne do osiągnięcia jest 6 m/s z 3360).

3389 nie jest na wyłączności u Razera, bo Pixart ma je normalnie na stronie podane i można sobie je kupować od nich ;)

Będzie recenzja Basiliska? Bo sam miałem go sprawdzać, ale w takim razie sobie zaczekam :D
I przepraszam za niejasne wyrażenie się, bo ciągle miałem na myśli to, że PMW3389 faktycznie bliżej do 3360 niż 3310, ale jednak jest gdzieś pomiędzy nimi, ale blisko 3360, przynajmniej w mojej opini wyrobionej podczas korzystania z DA Elite.

Dobra nie chcę mi się już ciągnąć tego tematu, ale tylko sprostuj mi, jak może być coś, co jest tym samym co 3366/60/ pomiędzy 3310 ? czemu nie napisałeś min. MLT04 3988 ? 
ewentualnie napisz jakimi kryteriami sugerowałeś się pisząc to ? test również można wykonać w grze na tych sensorach.
Odpowiedz
#33
Po prostu grając, odrobinę lepiej i przyjemniej korzystało mi się z sensora użytego np. w Kpoe, czy w DM1 Pro S, mimo, że zdecydowanie wolę mysz Razera. Jest to opinia całkowicie SUBIEKTYWNA i naprawdę nie wymagam, abyś się z nią zgadzał.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#34
@up
będzie recenzja, ogólnie to po paru godzinach spędzonych z nią to bez szału, bardzo fajny kształt, ale trzeba lubić skrzydełko (nie wiem po co je w ogóle dali ;/) - do tego dla dłoni max 19 cm, kolega z większą dłonią oddał go dalej po godzinie bo ciągle wciskał sobie PPM palcem serdecznym :D i tak z zooma nie mógł na przykład wyjść bo palec mu trzymał wciśnięty przycisk, scroll fatalny - niby fajny bajer, że mozna regulować jego twardość przekręcania, ale albo jest za lekko, albo jak traktor chodzi, gorzej jak w zowie... przyciski lekko gumowate i twardawe, ale szło się przyzwyczaić, sensor taki mega miękki się wydaje, nie miałem czasu porównać jeszcze z 3360, ale wydaje się raczej podobny do 3360, w każdym razie złego słowa na razie o nim na pewno nie powiem. Ślizgi ok, trochę wolne, kabel fajny - miękki, lekki. Waga tragedia, jakby mała cegłówka, niby to chyba 109 g (nie ważyłem jeszcze), ale zdecydowanie jest za ciężka - w środku chyba nie ma co wyciągnąć niestety z tego co widziałem - nie rozkręcałem jeszcze jej. Sterowniki mi raz zamuliły kompa jak zapomniałem je wyłączyć (jakiś nowy synaps jest), ale chyba już ne powodują smoothingu, ale osobiście nie testowałem tego jeszcze zbyt dokładnie ;D

specjalnie kupiłem tego basiliska, żeby sensor obadać ;P
Odpowiedz
#35
Hmm niby firma topowa, produkt drogi, a stawiają chyba tylko na wygląd, bo z wygodą Razerów jest kiepsko według mnie.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#36
Wygoda to raczej kwestia indywidualna, ja sobie chwalę DA Elite, czy dawniej Razer Nagę. Chyba najlepsze kształty z jakimi miałem do czynienia. Poczekam na pełną recenzję i pomyślę dopiero o tym Basilisku, narazie nie zachęca :D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.