• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszunia :"]
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: 3 dni temu razer deathadder aktualnie Rival (ten 1)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia <- co chwile zmieniam
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Podstawowe (nie zmieniałem)
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries qck+
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Wszystkie, boczne też
  • twój budżet: 300zł~
  • jaki chwyt stosujesz: Palm/claw grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 8 
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nope
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Chyba ta
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Całą myszke, swoje już przeszła. Scroll się psuje i ma gume wszędzie zdartą
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak 
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): W zasadzie celowałbym w stajnie zowie, model ec2 
Odpowiedz
#2
Jak kształt Deathaddera?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
imo to jak najbardziej możesz brać zowie ec2-b
Odpowiedz
#4
zowie ec2-b będzie stosunkowo mniejsza od deathaddera, jak zależy ci na pewnym chwycie, takim jak w razerze to sugerowałbym ec1
Odpowiedz
#5
(05-11-2018, 02:03 PM)Synth napisał(a): zowie ec2-b będzie stosunkowo mniejsza od deathaddera, jak zależy ci na pewnym chwycie, takim jak w razerze to sugerowałbym ec1

Im mniejsza tym lepsza :)
 
Btw, czym się różnie ec2-b od ec2-a?
Odpowiedz
#6
Mam dłoń 18.5cm i po przesiadce z da 3.5g na ec2 musiałem robić krótkie sesje na odpoczynek, było to jeszcze za czasów 1.6.

ec2-b ma lepszy sensor 3360, zmieniony click bocznych przycisków, brak podświetlanego scrolla, zmiana hz pod myszką, ślizgacze nie są już po całości tylko w 4 "kątach" myszki, przez co mamy więcej dodatkowych w zestawie.

imo nie ma sensu obecnie ec ze względu na ich cene.. za 250zł ~~ ec-a z już można powiedzieć przestarzałym sensorem i z marnej jakością przyciskami, scrollem
ecb to już 300~ stówki, gdzie np razer da ma o kilka klas lepsze przyciski, scroll i obecnie najlepszy sensor za 250 ziko
Odpowiedz
#7
Już sam nie wiem...
Tego ec2-a czy tam b planowałem od 2k16 (przedtem zawsze kupowałem co innego) a ec2 pasuje mi chwytem i lezy fajnie bo sprawdzałem :/
Odpowiedz
#8
Kup Logitech G203, do gier świetna. Zowie bym odpuściła, jak już to marki Logitech, Roccat, Steelseries.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
(05-11-2018, 03:27 PM)Ewelina napisał(a): Kup Logitech G203, do gier świetna. Zowie bym odpuściła, jak już to marki Logitech, Roccat, Steelseries.

A czemu nie zowie :D? Jeszcze jakiś czas temu ta myszka cieszyła się dobrą oceną :)
Odpowiedz
#10
Jest po prostu za droga w stosunku cena - jakość. Dużo taniej można mieć lepsze myszki. Testowałam 2 myszki zowie i każda cierpiała na bardzo głośne przyciski i scroll. Fakt że podobnie głośne ma G203, ale za to scroll ma genialny, cichutki i cena w granicach 100 zł bardziej zachęca + wygoda. Wiadomo, z wygodą to dla każdego inaczej, mnie nie przekonały Zowie.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.