• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM1 Pro S czy DM3 mini + podkładka do fingertipa
#11
(02-18-2018, 11:03 PM)XeXu napisał(a): Jest niemalże identyczna kształtem.
Przede wszystkim nie ma silikonowych boków, oddzielonych przycisków i symetrycznych bocznych.

popatrzylem sobie na filmiki z g203 i chyba jednak byla to ta, ktora sprawdzalem. Ona byla jakas dziwna, jakos slabo trzymala sie mojej dloni. Mialem tez problem z podnoszeniej jej, dziwna sprawa.
Odpowiedz
#12
Rzadko się zdarza, że kogoś uraczy ergonomią.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
Sprawdź jeszcze raz, G-Poor według mnie ma przyjazny kształt
Odpowiedz
#14
Ten najnowszy sensei 310 nie do konca oddaje ksztalt dm1 pro s, bo on przeciez jest na obudowie starego sensei'a zrobiony. Gosc z rocketjumpninja zmierzyl te 2 myszki i sa roznice. DM1 pro s troche sie zweza tam gdzie sa nasze palce po bokach (czyli tam gdzie trzymamy myszke) i ma 5,6cm a sensei 310 6,06cm. Z dlugoscia tez jest inaczej. DM1 ma 11,2cm a 310 ma 12,4cm. dm1 pro s jest tez lzejza myszka bo tylko 84g a sensei 310 az 96g.
Byc moze te roznice jednak maja znaczenie. Wydaje mi sie ze myszka, ktora ma 5cm szerokosci bylaby dla mnie idealna (zowie fk2), ale 5,5cm moze tez dalaby rade, bo przeciez abyssus ma wlasnie 5,5 cm.
Mam wrazenie ze dm3 mini bylaby jeszcze lepsza ale boje sie, ze moze mi brakowac bocznych przyciskow. Ehhh szkoda ze nie ma jak ich przymierzyc.
Odpowiedz
#15
Sensei 310
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ensei-310/

DM1 Pro S
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...dm1-pro-s/

Popatrz na wymiary.

(02-19-2018, 02:57 PM)magus napisał(a): Ten najnowszy sensei 310 nie do konca oddaje ksztalt dm1 pro s, bo on przeciez jest na obudowie starego sensei'a zrobiony.
DM1 to właśnie stary Sensei.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#16
(02-19-2018, 03:23 PM)XeXu napisał(a): Sensei 310
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ensei-310/

DM1 Pro S
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...dm1-pro-s/

Popatrz na wymiary.

(02-19-2018, 02:57 PM)magus napisał(a): Ten najnowszy sensei 310 nie do konca oddaje ksztalt dm1 pro s, bo on przeciez jest na obudowie starego sensei'a zrobiony.
DM1 to właśnie stary Sensei.

Patrzylem na specyfikacje obu myszy, ale widzialem tez na filmikach jak gosc mierzyl i wydaje mi sie, ze dm1 ma podana jakas usredniona szerokosc albo podali szerokosc mierzona bardziej z tylu gdzie jest szersza.
Odpowiedz
#17
Ok, zdecydowalem sie jednak na dm3 mini + dm pad L. Dostalem myszke z wada scrolla. Wymienili mi na nowa, ale miala taki sam problem. Postanowilem juz jej nie wymieniac, bo pewnie dostalbym z takim samym scrollem, z reszta i tak mi jakos nie podpasowala specjalnie (powloka slabo trzymajaca sie suchej dloni, moj palec serdeczny troche cierpial). Dzis znow potestowalem pare myszek w saturnie. G203 - ostatecznie pewnie by sie nadala, ale bez rewelacji, g303 - odpada, abyssus - caly czas ok, g403 - raczej nie. Testowalem tez ROCCAT KONE XTD, (myslac o pure owl eye), niby chwyt calkiem ok, ale jakas taka masywna. Pure owl eye jest troche mniejsza i lzejsza wiec moze by sie nadala. Testowalem tez jeszcze raz myszki SteelSeries i o dziwo najlepiej wypad Rival 310. Pomimo tego, ze jest to sporawa myszka to calkiem wygodnei mi sie ja trzymalo takim pal/fingertipem. Nawet z palcem serdecznym nie odczuwalem chyba az takiego dyskomfortu jak z dm3 mini. Dzis jeszcze sprawdzilem co tam ma u siebie cool master i okazuje sie ze calkiem niedawno oswiezyli mojego spawna. MM520 prezentuje sie na papierze bardzo dobrze. Chyba jedny malkament to ten ciezarek 12g, ktory trzeba samemu wybebeszyc ze srodka (zdejmujac slizgacze i rozkrecajac cala myszke). Teraz nie wiem czy pojsc bezpieczna sciezka (chyba) i wziac mm520, czy zaryzykowac z rival 310 (inny ksztalt/grip). Czy moze roccat kone pure owl eye? Czy moze ten abyssus (pomimo, ze nei lubie razera)?

Co sadzicie?
Odpowiedz
#18
mm520 ma trochę inny kształt niż cm storm spawn, tutaj masz na zdjęciu porównanie: http://content.invisioncic.com/r273196/m...d83d99.jpg
Abyssusa bym sobie darował. Taki sobie sensor, kiepski stosunek ceny do jakości, do tego klasyka razera ostatnich lat, czyli oprogramowanie wymagające rejestracji, zapisujące ustawienia w chmurze i wymagające łącza internetowego, mycha nie ma pamięci wewnętrznej więc nie zapisze ci ustawień po wyłączeniu sterowników, musisz mieć to cudo włączone cały czas.
Odpowiedz
#19
(03-04-2018, 09:10 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): mm520 ma trochę inny kształt niż cm storm spawn, tutaj masz na zdjęciu porównanie: http://content.invisioncic.com/r273196/m...d83d99.jpg
Abyssusa bym sobie darował. Taki sobie sensor, kiepski stosunek ceny do jakości, do tego klasyka razera ostatnich lat, czyli oprogramowanie wymagające rejestracji, zapisujące ustawienia w chmurze i wymagające łącza internetowego, mycha nie ma pamięci wewnętrznej więc nie zapisze ci ustawień po wyłączeniu sterowników, musisz mieć to cudo włączone cały czas.

tak, widzilem to zdjecie, ale moim zdaniem jest nieco przeklamane. Kazda myszke widzimy troche z innego kata. Powinny byc to 3 osobne zdjecia, zrobione pod takim samym katem, zestawione obok siebie. Wiem, ze nie sa identyczne 1:1, dlatego napisalem, ze jest to "chyba" bezpieczny wybor ;)
Nie wiem czy to jest kwestia ksztaltu, snsora, czy mojego chwytu, ale wrazenie, ze moje celowanie Spawnem jest niekonsekwentne, raz mi sie dobrze celuje i kursor leci tam gdzie chce, a czasem jakos nie daje rady. Moze to kwestia softu, ktory nie dziala najlepiej pod win10. Np polling rate niezaleznie od tego jak go ustawie w tym sofcie to zawsze w tescie pokazuje 500 Hz.

edit:
Zdecydowalem sie na Rivala 310. Sprawia wrazenie bardzo solidnej myszki. Pewnie troche czasu uplynie zanim w pelni sie przestawie na troche inne gabaryty i grip, ale jestem dobrej mysli. Mam jeszcze pytanie dotyczace podkladki. Czy DM Pad L bedzie wystarczajaco szybka do tej myszki (rzeczywiscie slizgacze nie najszybsze), czy przydalaby sie jeszcze szybsza podkladka?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.