• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do competetive [300zł] + podkładka
#11
Czyli Rival 310 vs G403 :D Ide oglądać jakieś recenzje i poczytam troszkę o nich u was również - jak nie dam rady wybrać to napiszę o pomoc. Bo rozumiem, że obie są na tym samym poziome jakości i tylko moje preferencje mogą zmienić decyzje? Używałeś obu myszek?
Odpowiedz
#12
Ciężko mi cokokwiek powiedzieć.
Moja dłoń obrała motyw wypaczonego ekscentryka, odrzuca wszystkie kształty dobre dla ogółu ;)

Sprawdzenie G403 znacznie wypłynęło by na meritum wątku.
Rozmiarami nie odbiega od DM1 Pro, kształtem natomiast znacznie.
Wszystko w rękach Twojej percepcji :)

@Edit
Linkuję recenzje.

Rival 310
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...rival-310/

Logitech G403
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...igy-wired/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
Hmmm, myślę nad bezprzewodową wersją G403 teraz coraz bardziej - są jakieś minusy bezprzewodowej vs przewodowa?
Odpowiedz
#14
Mysz jest zauważalnie cięższa, a akumulator dość szybko się rozładowuje. Oczywiście można zawsze podpiąć kabel i grać ładując. Alternatywnie jest jeszcze logitech g603 (o tym samym kształcie co g403) na baterie.
Odpowiedz
#15
A podkładka pod G403? Teraz mam roccat taito xxl z 5mm grubości i tak jak w pisałem w temacie postu - strasznie szybko się brudzi, a z czyszczeniem nie jest również wygodnie. Do tego kanty są mocno strzępione (nieobszywane). Myślałem nad czymś szybszym - może średnia podkładka będzie idealna.

Propozycje DREAM MACHINES DM PAD XXL, zowie G-SR albo znowu od roccat tylko Taito Control - z tym, że zauważyłem, iż występuje ona tylko w jednym rozmiarze. Ale najprawdopodobniej starczy mi rozmiar 400 x 320 x 3.5 mm - teraz korzystam w taito z podobnego, z tym, że jest ona wolniejszą wersja od controla, a wtedy może się pojawić problem z rozmiarem.

Jakie propozycje co do innych podkladek?
Odpowiedz
#16
Zowie GTF-X lub hyperx fury S, jeszcze te podkladki mi polecił kolega - parę słów o nich?
Odpowiedz
#17
jak taito Ci się szybko brudzi to boję się pomyśleć co będzie na innych, ty lepiej kupuj sobie tanie podkładki i zmieniaj co pół roku, na twoim miejscu bym np. DM PAda kupił i jak jest ok, to korzystał, wybrudzi się tak, że nie do umycia, to wymienisz bez bólu
Odpowiedz
#18
(01-31-2018, 12:09 PM)Hya napisał(a): jak taito Ci się szybko brudzi to boję się pomyśleć co będzie na innych, ty lepiej kupuj sobie tanie podkładki i zmieniaj co pół roku, na twoim miejscu bym np. DM PAda kupił i jak jest ok, to korzystał, wybrudzi się tak, że nie do umycia, to wymienisz bez bólu
Dm pad jest sredni? czy taki samo w szybkosci jak taito?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.