• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do competetive [300zł] + podkładka
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: DM1 PRO 
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): zazwyczaj domyslne 50 w lolu, w cs'ie 1,2-1,5 wiec powiedziałbym ze niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Zazwyczaj obrót o ~180°210° zabiera mi całą szerokość podkładki
  • w co grasz (podaj tytuły gier): LoL, Csgo, PUBG (kolejność nie przypadkowa)
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat taito king size
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Nie używam
  • twój budżet: 300 PLN +/-
  • jaki chwyt stosujesz: palm, rzadziej fingertip grip 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 16-17cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: najbardziej mi zależy na trwałym LMB, bo używałem już kilka myszek od rożnych producentów i w każdej po roku+ używania pojawiały się dwukliki :/
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie 


  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): DM1 PRO
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Roccat taito, tak chcę szybszą, który nie krępuję ruchów i nie spowalnia mi ruchów pod koniec
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): zawsze korzystałem z materiałowych, ale szczerze mi to obojętne. Aby działała bez zarzutu z myszką wybraną powyżej 
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Preferuję większe rozmiarowo podkładki
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnią +/-
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? nie
  • maksymalna cena za podkładkę? 100 pln
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Preferuje większe podkładki w szerokości i długości. Grubość - aby nie była za gruba różnicy (aktualnie posiadam 5mm grubości i był problem z rozprostowaniem jej na biurku - zajęło mi to ponad miesiąc). Na plus będzie również możliwość szybkiego i łatwego czyszczenia. Wygląd i firma bez znaczenia
Odpowiedz
#2
Jak obcowanie z kształtem DMa?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Z myszek polecam Logitech G203, na takiej wielkości dłoń w sam raz.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#4
(01-29-2018, 05:05 PM)XeXu napisał(a): Jak obcowanie z kształtem DMa?
Właśnie jest lekko za mały kształtem, ale o marginalne wartości - powiedziałbym, że cm długości i może z 2 szerokości 

(01-29-2018, 05:08 PM)Ewelina napisał(a): Z myszek polecam Logitech G203, na takiej wielkości dłoń w sam raz.
Właśnie się zastanawiałem na Logitechem. Miałem kiedyś myszkę właśnie od nich - G700 tylko, że tą wersję bezprzewodową, ale z tego co pamiętam to słabo mi leżała w łapie, ciut za duża była.

Kolega mi polecał G403 prodigy - korzystałaś? Z tego co mi pisał to jedna z lepszych myszek jakie kolwiek używał, tylko trzeba trafić na dobrą partię, bo coś tam ze scrollem jest nie tak xD
Odpowiedz
#5
W Twoim przypadku G403 może się sprawdzić, ale...
Masz możliwość sprawdzenia czegokokwiek w stacjonarnym sklepie?

G203 będzie definitywnie za mała, jak miałeś styczność z "biurówkami" Logitecha, to jest dosyć podobna.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Tak, testowałam G403, a chłopak używa od kilku miesięcy. Myszka wygodna jak ktoś lubi myszki profilowane, ma świetny sensor, rewelacyjne przyciski. Ale polecam wersję bezprzewodową, gdyż przewód za bardzo krępuje ruchy w tej myszce. Z tym że trzeba dość często ją ładować. Ja akurat póki trafiłam na dobry egzemplarz bez wad, to musiałam kilka odesłać.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#7
(01-29-2018, 08:04 PM)XeXu napisał(a): W Twoim przypadku G403 może się sprawdzić, ale...
Masz możliwość sprawdzenia czegokokwiek w stacjonarnym sklepie?
Nie za bardzo, raczej bym zamawiał online.

Hmmm, a może jakiś steelseries rival 310, albo sensei 310? Albo BenQ za11/12? Możecie mi coś powiedzieć o tych myszkach? Wady/zalety?
Odpowiedz
#8
Hmmm.
Troszkę się wszystko komplikuje.
Nie zmierzyłeś źle dłoni?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
Zmierzyłem teraz jeszcze raz i wychodzi mi 17cm z kawałkiem

A od czubka palca środkowego do kciuka - 12cm

Nie nadają się te myszki co podaje?
Odpowiedz
#10
Nie, wręcz przeciwnie.
Sensei 310 będzie powtórką z rozrywki.
Wspominałeś o większym DMie, centymetr to zdecydowanie za dużo - stąd chaos.
Teoretycznie, właśnie Rival 310 i G403 są głównymi typami.
Warto sprawdzić również CM MM530:
> https://youtu.be/kc5_CGsiPjM

Temat Zowie omawialiśmy wielokrotnie, są stosunkowo nieopłacalne na tak barwnym tle.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.