• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DreamMachines DM1 PRO S
#21
u nas ślizgacze są bardzo dobre w Cougarze

jak nei zapomnę to podpytam kolegi czy też za każdym razem musi włączać w ten sposób stery, wiem, że może mu to nei przeszkadzać bo podobnie jak ja, raz ustawi i nigdy więcej ze sterów nie korzysta ;p
Odpowiedz
#22
Nie chce zakładać nowego tematu wiec zapytam tutaj, jak najlepiej czyścic podkładkę DM PAD XL? Czy będą dobre do tego chusteczki nawilżające?
Odpowiedz
#23
Nic nie powinno się stać, możesz lekko zwilżoną gąbką do naczyń.
Synth również wspomniał o zacnym pomyśle - rolka do ubrań.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#24
tylko, żeby Ci kawałki chusteczki nie powłaziły w podkładkę, lepiej weź odkurzaczem przejedź po niej (ja tak robie ;p) + rolka do ubrań ;)
Odpowiedz
#25
czyszczenie DM Pada chusteczkami na dłuższą metę nie zmienia ślizgu, ale przez kilka pierwszych h nie próbuj grać :p
u mnie po lekkim czyszczeniu pad fizycznie nie ma żadnego znaczącego śmiecia na sobie, ale wygląda jakby miał - w sensie brud pozostał na podkładce wizualnie :/ Ale ślizg wporzo jest jak się zadba.
reasumując można czyścić, ale jak mocno zajebiesz pada to nie pokazuj go nikomu, bo wstyd :D
Odpowiedz
#26
Mam takie pytanie natknalem sie na filmik na YT w ktorym pracownik Logitech'u opowiada o dzialaniu sensorow i mowil o Native DPI i moje pytanie czy w najnowszych sensorach dalej to wystepuje? Czy Revenger S ma Native DPI?

Jakby ktos byl ciekawy link do flimiku: https://www.youtube.com/watch?v=lc7JVjcPzL0
Odpowiedz
#27
do 12k jest native, dowola wartość
Odpowiedz
#28
Znowu zawracam głowę, ale ostatnio strasznie wkurza mnie powierzchnia DM PAD jest strasznie ślizga i mam słabą kontrole, w porównaniu do starego QCK, grając na DM w CSie czasami celownik mi ucieka bo ciężko jest zatrzymać się w miejscu którym chce. Czy idzie zwolnic jakoś ta powierzchnie czy lepiej używać na razie starego QCK i odkładać na Taito 2017?
Odpowiedz
#29
bo dm pad ma być bardziej szybka taki rodzaj podkładki, nie żebyśmy o tym nie pisali :P nić z nią nie zrobisz, więc odkładaj na taito
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.