• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DreamMachines DM1 PRO S
#1
Witam, chciałem zapytać czy jest sens wymieniać EC1-A na DreamMachines DM1 Pro S? Ostatnio kupiłem podkładkę DM PAD XL i bardzo mi się spodobała .
A tak przy okazji to czy w EC1-A lepiej ustawić LOD "materiał" czy "uniwersalny"?
Odpowiedz
#2
Wymacaj Sensei'a 310.
Gdy dla Twojej percepcji będzie znacznie lepsza od EC1-A, wówczas można zapadać w kontemplację :)
Wszystko zależy od kształtu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Po między tym Sensei'em a DM jest 80zł różnicy to sporo.

@EDIT

A czy sensor w Razer DA Elite jest odpowiednikiem sensorów z Rival/Sensei 310, DM Pro S? Bo akurat kształt DA jest dla mnie idealny.
Odpowiedz
#4
LoD ustawiasz zależnie od preferencji, "uniwersalny" -> największy, "materiał" -> średni, "plastik" -> najmniejszy, ale w ustawieniu "plastik" jest na tyle mały, że na materiale może nie działać prawidłowo.
Sensei 310 jest za 239 zł, czyli 40 zł więcej od dm1 pro S, a jeśli nie masz nic przeciwko myszom profilowanym, to rival 310 jest obecnie za ~220 zł i logitech g403 za ~230 zł, moim zdaniem w stosunku do DM1 pro S warto te 20 - 40 zł dopłacić.
Odpowiedz
#5
Sensei 310 to kształt bardzo zbliżony do DM, stąd zalecałem "przymiarkę".
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Czy jest jakaś myszka kształtem przypominająca Razera DA? Pytam ponieważ wątpię w jakość produktów Razer a sam kształt myszki jest genialny, G403 wygląda podobnie.
Odpowiedz
#7
Zobacz na Cougar revenger S, trochę podobny, ale wygodniejszy i lepsze przyciski do tego nie zmuszają Cie do używania synapsa;)
Odpowiedz
#8
Wygląda ciekawie, zastanawiam się nad G403 albo ten Revenger S, a te 2000Hz to pic taki marketing czy to działa?

@EDIT

Jeszcze pytanko apropo tego kabla w Revengeru bo nie jest on na srodku tylko z boku nie przeszkadza to? Bo czasami używając EC1 uderzam kablem o podstawke monitora
Odpowiedz
#9
Postanowiłem, że kupię tego Cougara wygląda bardzo ciekawie.
Odpowiedz
#10
@Memez jak dostaniesz tego Cougara, napisz jak wrażenia.
Właśnie też szukam myszki o kształcie zbliżonym do Razera Deathadder.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.