• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DreamMachines DM1 PRO S
#11
Jestem już posiadaczem Cougara, myszkę mogę porównać tylko do EC1-A i Rivala 300, na początku kształt myszki wydawał się dziwny i niewygodny jednak po pewnym czasie jest bardzo wygodny i na pewno czuje pewniejszy chwyt niż w wcześniej wymienionych myszkach a na dodatek jest dużo lżejsza, sensor wydaje się bardziej czuły, jedyny problem jaki napotkałem to ze po instalacji sterowników nie chcą się uruchomić "Program przestał odpowiadać" i muszę zamknąć aplikacje nie wiem czy to winna tego ze jak podlaczam myszke to wyskakuje ze nie rozpoznano urządzenia czy może jest coś nie tak ze sterownikami. Tak myszkę oceniam na bardzo dobry.
Odpowiedz
#12
jakiego masz windowsa?
Odpowiedz
#13
Windows 8.1 Pro

@EDIT

Nie wiem jak to się stało ale po instalacji Photoshopa, tak sobie odpaliłem sterowniki zobaczyć co się stanie i akurat myszkę miałem odłączona, sterowniki ruszyły poprosiły o podłączenie urządzenia, po podłączeniu zaktualizowały firmware myszki i teraz wszystko działa. SZOK.
Odpowiedz
#14
Ważne ze działa hehe :D a jak myszka w praktyce ?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
Tak jak pisałem nie miałem za dużo myszek przed ta a porównując ja do EC1-A i Rivala 300 polecam, bardzo mi pod pasował jej kształt pomimo, że na początku wydawał się dziwny, myszka jest lżejsza od tych wymienionych przez co czuję się większą kontrole nad nią i nie czuje się też tego obciążenia przy podnoszeniu. Sensor wydaje się bardziej wyrazisty nie wiem czy to dobre określenie no ale takie jest odczucie, do tego dość sztywne (twarde) przyciski z wyrazistym klikiem (scroll jest dobrze wyczuwalny i precyzyjny), gdzie np w przypadku EC1-A potrafiłem wcisnąć przycisk bez żadnej siły po prostu trzymając palec na nim przez co zdarzały się przypadkowe kliknięcia, tak wiec ogólnie myszka na plus.
Odpowiedz
#16
wlasnie mialem Ci pisać, zebyś najpierw odpalił sterowniki a potem myszke podpinał :D bo pytałem kolegi jak to zrobił, bo mieliśmy identyko problem ;)
Odpowiedz
#17
No ważne, że się udało je uruchomić tylko teraz jak chce odpalić to znowu muszę powtarzać te czynności da się z tym coś zrobić?, jak na razie jedyny minus to ślizgacze strasznie szorują o podkładkę, a co do przycisków to wydaje się jakby miały bardzo małe opóźnienie w porównaniu do EC1-A.

@EDIT

Jeszcze tylko zapytam czy te 2000Hz to warte uwagi czy zostać przy 1000Hz?
Odpowiedz
#18
@Memez mógłbyś jeszcze napisać jaką masz długość dłoni i chwyt?
Mam teraz Rival 300 i jej długość jest dla mnie idealna, nie pasuje mi natomiast kształt przodu myszki - zahaczam ciągle palcem serdecznym o PPM :/
Czy Tobie też to przeszkadzało w Rivalu?
Odpowiedz
#19
Dłoń mam 19cm mierząc sposobem z forum, w Rivalu jedyna rzecza na którą mógłbym narzekać była waga, tak była wygoda i nie miałem takiego problemu, używam Palma
Odpowiedz
#20
@Memez

Dzięki, jakbyś znalazł jakieś mankamenty daj znać.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.