• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką klawiaturę kupić?
#11
hehe ja tam rozumiem, każdy ma swoje powody i nie wnikam w nie :P ale po prostu mając Twój budżet możesz wybierać między lepszymi modelami ;)

daleko szukać nie trzeba np. https://www.joybuy.com/3690000.html?isActivitying=false masz ikbc f-87 za 260 zł, na cherry mx, jak thor ci sie podobał z wyglądu to ten ikbc raczej tez powinien :P
Odpowiedz
#12
(01-31-2018, 06:58 PM)Hya napisał(a): hehe ja tam rozumiem, każdy ma swoje powody i nie wnikam w nie :P ale po prostu mając Twój budżet możesz wybierać między lepszymi modelami ;)

daleko szukać nie trzeba np. https://www.joybuy.com/3690000.html?isActivitying=false masz ikbc f-87 za 260 zł, na cherry mx, jak thor ci sie podobał z wyglądu to ten ikbc raczej tez powinien :P
Ja chcę tylko coś z listy którą zrobiłem :P
Odpowiedz
#13
spoczko ;) to weź tego apexa, najmniejsze zło na Twojej liście ;)
Odpowiedz
#14
Z Twojej listy również wybrałbym Apexa. Nie zmienia to faktu, iż klawiatura ta jest co najwyżej średnia. Podświetlenie oparte na diodach DIP w klawiaturze za prawie 500 zł to IMO skandal.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#15
(02-02-2018, 11:26 AM)plagocki napisał(a): Z Twojej listy również wybrałbym Apexa. Nie zmienia to faktu, iż klawiatura ta jest co najwyżej średnia. Podświetlenie oparte na diodach DIP w klawiaturze za prawie 500 zł to IMO skandal.
Spoko, dzięki za odpowiedź :)
Odpowiedz
#16
Refresh
Odpowiedz
#17
po co :> ?
Odpowiedz
#18
(02-07-2018, 10:51 AM)Hya napisał(a): po co :> ?
Żeby więcej ludzi odpowiedziało :)
Odpowiedz
#19
Zapytaj sprzedawcy w sklepie zamiast włazić na trzy różne fora i podbijać wątki w nieskończoność.
Odpowiedz
#20
akurat sprzedawca to niewiele mu może w tej kwestii pomóc :p
jeśli koniecznie chcesz klawiaturę z twojej listy to też radzę weź tego apexa
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.