• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SS Sensei 310, czy Rival 110 i ew. Logitech G203
#11
Do DM3 Mini musiałby dopłacić, niemało.
Jest to głównu zarzut.

Co do wad, dla mnie nieskalana.
Zdecydowanie lepszy wybór od Rivali - 100, 110.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
Już opisywałam moją recenzję tej myszki i wyszło sporo wad, w tym przyciski, które odbijały i ponoć wielu osobom trafiły się takie egzemplarze. Kolejna wielka wada to kabel, sztywny bardzo, krępuje ruchy. Kolejna to latający scroll. Zapewne można trafić na dobry egzemplarz, ale w moim przypadku to ruletka i nie chciałam próbować dalej.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#13
ziomeczek w sc2 ciupie na dm3 mini i bardzo zadowolony, kwestia gustu, czasem an faze jeszcze grywam w wc3 i tez na dm3 mini i mi sie bardzo dobrze gra

jak ma kupon do sklepu SS na 40$ to trzeba go wykorzystać, bo bez sensu brać tylko coś , żeby zaraz odsprzedać, tylko sie na tym traci
Odpowiedz
#14
O myszach DM czytałem. Gdybym chciał wydać więcej i/lub nie miał kuponu od SS to na pewno byłyby na krótkiej liście.
Tymczasem dzięki Waszym opiniom podjąłem decyzję - będzie Sensei, chociaż daję sobie jeszcze łikend na nabranie pewności :)
Jak sprzęt dojdzie, to postaram się coś o nim napisać.
Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.