• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz w zakresie 150-200 zł
#21
Scroll w Ventusie wygląda jak typowy TTC.
Ludzie doświadczają lekkiego niesmaku, gdy przesiadają się z odmiennych konstrukcji, zapewne stąd takie opinie.
Jest po prostu inny.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#22
Poczytam jeszcze o ostatniej chyba sensownej myszy, czytaj Cougar Revenger i wydaję mi się, że finalnie decyzja rozbije się o EMP vs. Revenger vs. Ventus... Revenger jest na ProCPU za 189 złotych, także w porównaniu do EMP jest... Spora, pozytywna, różnica.
Odpowiedz
#23
A właśnie, jak działa scroll 4D?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#24
(12-06-2017, 03:55 PM)Ewelina napisał(a): A właśnie, jak działa scroll 4D?

Nie wiem dokładnie czy pytasz o sposób działania takiego scrolla, czy ogólny feeling tej opcji w EMP, więc od typowego scrolla różni się po prostu możliwościami odchylania na boki i przewijania w poziomie. Co do odczucia działania to u mnie było... Nie wiem, dziwnie. Ogólnie nie potrzebowałem nigdy tej opcji, zawsze ceniłem scrolle, które są sztywne, mają dobry feedback i fajny klik, a nie takie rozchwiane na wszystkie strony kółka jak własnie ten w EMP'ie.
Odpowiedz
#25
Przewijania w poziomie? Matko jedyna, a jak to działa :D Nie wyobrażam sobie tego hehe. Nawet nie wiedziałam że EMP ma taki scroll, dobrze wiedzieć :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#26
Widać to tutaj na obrazku EMP. Ogólnie dla mnie to totalnie nieprzydatna rzecz. Rozumiem teoretycznie stosowność użycia czegoś takiego, np. w środowiskach CAD, albo innych projektanckich programach, ale większość takich narzędzi przewija obszar roboczy przez wciśnięcie Shift + Scroll, dlatego wg mnie tracenie sztywności i zwartości konstrukcji scrolla na rzecz dodania takiego featursu to lekki bezsens. 

A co do mojego wyboru to szala wyboru powoli przechyla się na rzecz Cougara Revengera. Będę żałował?
Odpowiedz
#27
Revenger jest dość ciężki (~110g), jeśli waga ci nie przeszkadza nie jest to zasadniczo zły wybór.
Odpowiedz
#28
No cóż, łapsko mam jak zwierz, kilka razy w tygodniu targam ponad dwustu kilogramowe sztangi, a stary Rival 300 wydawał się mi leciutki, więc raczej nie będę narzekał :)
Odpowiedz
#29
Btw.
Cougar odświeżył Revengera.
Nowa wersja jest dostępna w Hard-PC.
Warto obejrzeć:
> https://youtu.be/wNnllstDCwI
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#30
Zanim napisałeś kupiłem już zwykłego Revengera, mam nadzieję że tym razem trafiłem dobrze :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.