• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycha do 300 zł
#21
Zawsze możesz sprawdzić Sensei'a 310.
Myślałem nad Nixeus Revel, ale scroll niemalże taki sam jak w DMie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#22
W przyszłym tygodniu może odwiedzę jakiegoś saturna czy coś w tym stylu, to będę miał okazję "pomacać" tego rivala, szkoda że te roccaty tak trudno dostępne w sklepach do "pomacania". :D Swoją drogą ciekawa rozpiętość cenowa tego roccata, od 240-330 zł :)
Odpowiedz
#23
Teraz zauważyłem, że pisałeś o sensei - ten odpada tak samo jak zowie fk - czyli obecność przycisków po prawej stronie. Wyjątkiem była posiadana kiedyś przeze mnie mycha logitech mx 310 ta miała mocne wgłębienie poniżej tych przycisków po prawej stronie.
Odpowiedz
#24
Szczerze to ja dziś w Media Markt nie widziałam ani jednej myszki Roccat, albo przeoczyłam, albo nie było, za to Razerów, Logitechów czy Steelseries było sporo.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#25
W ogóle roccat jeśli chodzi o sprzęt jest jakoś trudno dostępny, niby firma niemiecka to powinno być niby łatwiej, a jakoś jest inaczej.
Odpowiedz
#26
Nie wspominając o kontakcie z nimi. Nie mieli polskiego supportu jak pisałam kiedyś, nie wiem czy teraz to się zmieniło.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#27
Mają niby profil na fb po polsku, więc można chyba tam pisać w razie problemów.
Odpowiedz
#28
Na fb też nie odpisywali, kiedyś pytałam.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#29
Zamówiłem Rivala 310, zobaczymy co z tego będzie. Dam znać jak chodzi na mojej podkładce i czy nie trafił mi się bubel :)
Odpowiedz
#30
Mam już Rivala, więc mogę się podzielić moimi wstępnymi wrażeniami. Generalnie jestem na "tak". Nie widzę co prawda różnicy pracy sensora w porównaniu do dm1 pro (ale z dm1 pro s było podobnie) nie sprawdzałem co prawda w grach, ale podejrzewam że będzie podobnie. Za to ślizgacze chodzą lepiej - są cichsze i jakby bardziej śliskie niż te w dm1 pro, (w dm1 pro i dm1 pro s, słychać było nieprzyjemne szuranie dopóki się nie dotarły). Przyciski natomiast są wręcz idealne - głośność podobna do dm1, ale za to w klik bardzo przyjemny i miękki, no i wreszcie można normalnie klikać przycisk pod scrollem. Sam scroll też jest bardziej wyrazisty od tego w dm1/s. Oprogramowanie działa bez zarzutu, wreszcie nie będę musiał kłaść szmaty na mychę gdy coś oglądam po ciemku. :) 
No to jak już tak pochwaliłem mychę to pora na kilka minusów. Niestety jest wyższa od dm1, więc będę się musiał trochę przyzwyczaić do jej trzymania, za to bardzo nie podobają te śliskie silikonowe boki, mam nadzieję, że jakoś się z czasem "dotrą". Ostatni minusik to kabel, nie sądziłem że zatęsknię za tym sztywnym z dm1 - ten jest za giętki, aż musiałem trochę zmodyfikować moje autorskie bungee. :)

No i mycha bez problemu działa z SS 4HD, żadnego zamrażania czy gubienia się sensora.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.