• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cooler Master MasterMouse S vs Logitech G203 vs Modecom gmx4 (lub coś w cenie)
#41
akurat nie mam miejsca na boungee bo mam myszkę pod biurkiem  (wysuwany blat), ale zobaczę tego g403 jak w praktyce się klika
Odpowiedz
#42
nie dasz rady wziąć myszki na górę? odkąd się na takie ustawienie przerzuciłem jest o wiele wygodniej, jak masz miejsce na gorze to tez tobie to sugeruję. Sprobowac nie zaszkodzi ;)
Odpowiedz
#43
te blaty wysuwane to przewaznie nieergonomiczne sa :P
Odpowiedz
#44
testowałem sobie jeszcze zamówionego kryptona 700 i też mi nie podpasował, ale zauważyłem jedną rzecz na którą wcześniej nie zwracałem uwagi a mianowicie nieklikalny rant koło prawego przycisku (posiada go np m705, rival 100, g403, g502) i czym większy był tym wygodniej mi się trzymało myszkę przez to że prawy palec mógł gdzieś spoczywać jak nie musiał klikać(tak musiałby wisieć w powietrzu bo np w kryptonie 700 i g203 przez przypadek coś wciskałem nim), dlatego g502 trzyma się lepiej niż g403 która ma zaokrąglony koniec, więc pytanie czy zna ktoś myszkę z sensownym sensorem (poza g403, g502 to chyba przerost formy nad treścią) która posiada taki fajny rant po prawej stronie jak g502?
Odpowiedz
#45
razer deathadder elite - deklasuje wszystkie myszki tego typu - król jest tylko jeden.
Odpowiedz
#46
nie ma nieklikającego rantu na górze myszki więc u mnie jest na pierwszej pozycji...od końca :D
Odpowiedz
#47
Wytłumaczcie mi co to ten klikalny rant? :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#48
Mu chyba chodzi o nieklikający koniec przycisku, róg, co na dobrą sprawę w razerze niema miejsca ponieważ myszka jest wyprfilowana na palec który leży na przycisku i nie zsuwa się z niego, a boczne leża po prawej stornie myszki.
Odpowiedz
#49
NIEklikalny rant, rant na górze myszki, który nic nie robi ale łatwiej jest odłożyć palec na kant myszki przez to nie klika się przez przypadek, zaznaczyłem na fotce
[Obrazek: caHeo87.jpg]
Odpowiedz
#50
Takich myszek szukać ze świecą a na pewno nie z konkretnym sensorem.
Spróbuj poszukać myszek typu "transformers" tam może będzie nieco więcej tego miejsca.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.