• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cooler Master MasterMouse S vs Logitech G203 vs Modecom gmx4 (lub coś w cenie)
#31
bierz g403, nawet jakby ci scroll trochę chodził na boki to przeciez w niczym ci to nie bd przeszkadzać -.-
Odpowiedz
#32
gdyby to była kwestia lekko ruszającego się scrolla to bym może był bardziej przekonany, ale niestety jest więcej wad z tym egzemplarzem, jak np. padająca rolka, nie klikające przyciski albo źle działający sensor, a nigdy nie wiadomo jaką się dostanie i czy w ogóle jakaś partia egzemplarzy jest bez wad
Odpowiedz
#33
Tak jak pisałem, teraz się to nie zdarza.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#34
właśnie, bierz G403, warto dołożyć, różnica jest spora ;)
Odpowiedz
#35
dziękuję wszystkim za pomoc, postanowiłem zrobić tak jak Ewelina napisała, jeżeli trzyma się znośnie (a coraz bardziej mam wrażenie że nawet lepiej niż znośnie) to spokojnie się przyzwyczaję do g203, na razie jestem zachwycony, sensor działa płynnie i zauważalnie lepiej niż mój bezprzewodowy a4tech i mam wrażenie że na takiej myszce bez profilu bardziej prosto przesuwam kursor niż na profilowanej. Inna sprawa że w MM mogłem sobie bardziej pomachać g403 i ten kabel niestety jest troszkę sztywnawy.
Odpowiedz
#36
To jak jesteś zachwycony, to nic tylko się cieszyć :) Poużywaj ją trochę i zobaczysz czy to ta jedyna, jeśli nie to trzeba będzie szukać dalej :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#37
Jednak stwierdzam, że po dłuższym używaniu tej myszki męczy się mocno ręka, dlatego jednak ją oddam i poszukam czegoś innego, zastanawiam się czy warto testować mastermouse s czy od razu brać się za g403, a może ma ktoś propozycje innych myszek do 190zł?
Odpowiedz
#38
weź G403 ;)
Odpowiedz
#39
Jeżeli pasował G403, to raczej nie ma co szukać.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#40
dokupisz mouse bungee i kabel nie będzie taki straszny, ale no fakt jest sztywnawy i gruby...
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.