• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cooler Master MasterMouse S vs Logitech G203 vs Modecom gmx4 (lub coś w cenie)
#11
"możemy w jakimś stopniu prawdopodobieństwa oszacować czy dana mysz będzie wygodna pod dłoń podmiotu"
K*wa, jaki naukowy język XD
Do autora tematu - zastanów się jak Ci się widzi mieszanka palma i fingera na własnej skórze. Tzn. sprawdz jak gra Ci się na takim chwycie.
Jeśli by Ci taki chwyt pasował (wiem, że kształty myszek są różne), ale żebyś ogólnie ogarnął czy jest w miarę wygodnie.
Co do myszek,
DM1 Pro - spoko do palma, do właśnie mieszanki fingera i palma (z przewagą palma) też się nada. Jest dość "chuda", lekka, poręczna, o wydłużonym kształcie, płaska przy tym.
G203 to taki kartofelek. Leżały Ci myszki biurowe od Logitecha to polubisz lub się przyzwyczaisz również do tego kształtu.
Cooler Master - ogólnie dobra jakościowo, ale ja bym jej nie brał, już imo lepiej DMa
Możesz się jeszcze zainteresować CM Storm Alcor - troszkę starszawa, ale dość fajna nawet na dzień dzisiejszy - spoko kształt i dość dobrze skalibrowany sensor (nie grasz na niskich czułościach, więc nie będzie się gubił)

PS Moim zdaniem ważniejszy jest kształt, szczególnie, że grasz na ustawieniach jakie fabryka dała, więc zakładam, że jakimś prograczem to Ty nie jesteś ;p Wygoda ponad wszystko, a sensor i tak Cię zadowoli - różnica będzie znaczna
Odpowiedz
#12
Chyba nie dojdzie tutaj do konsensusu ;D

@Ewelina
Właśnie to dokładnie obrazuje takie posty.
Rival 100 dla Ciebie jest ciut za duży, więc co Cię obchodzi 131 milimetrowy klocek?
Właśnie dlatego stronniczość w znacznej większości tutaj niewypali.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
Nie sprawdzałam wymiarów, oczywiście przed kupnem bym to zrobiła i nie koniecznie mnie obchodzi, ale osoby o większych dłoniach już tak. Nie bądź taki cięty dla mnie, bo ja nie jestem wrogo nastawiona :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#14
No ale nie masz "większych dłoni.
Nie zrozumiemy się ;5
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
XeXu ja też nie mam małych rączek, ale jakoś dobrze podpowiedziałem już kilku osobom i myszki im leżą
Trzeba trochę użyć wyobraźni, a nie polegać na suchych danych. Jak jest nas tutaj kilkoro to raczej trudno byłoby dobrać idealnie myszki dla 3/4 przypadków, bo mają od nas inne dłonie :p
Każda podpowiedź, o ile to nie jest kolega chińczyk spamer ;D jest dobra ;)
Odpowiedz
#16
Huuurrrrr G400 NAJLEPSZA MYSZKA, KUPUJCIE, 100% WYGODNA - Rule Nombre Uno! durrrrrrrr

A tak na poważnie, to przecież są jakieś granice.
Nie polegam na suchych danych, ale sam dobrze wiesz, że przyjęta przez masę teza, domgatem nie jest.
Dla mnie, napisanie posta "G203 jest bardzo wygodna." jest bliższe sekcji "spam" niżeli pomocnej opinii.
Jeżeli chodzę w Timberlandach 46 bo są dla mnie wygodne, to znaczy, że powinieneś wziąć je pod uwagę przy ewentualnym zakupie butów do biegania? No właśnie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#17
XeXu od początku jest na mnie cięty, więc nie będę dłużej ciągnąć tego tematu. Wiesz, że można milej i z klasą napisać, jak to Czyszczu robi. Z kilku osobom już pomogłam i trafiłam z wyborem, więc jednak do czegoś to się przydaje. A wiedz, że nie robię czegoś by zaszkodzić, zawsze staram się pomagać.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#18
Przecież ja Cię lubię ;p
Tylko po prostu, w niektórych kwestiach uważam inaczej.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#19
Oooo a to niespodzianka, aż się zarumieniłam :D Ale dobra, powaga, bo jeszcze pogonią za randez vous :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#20
Btw.
Na morelach wleciało wręcz historyczne porównanie myszek do 120zł.
Wymarły jak dinozaury A9500 vs obecnie równie nieopłacalny i słabo skalibrowany A3050 vs jeden z aktualnie najlepszych sensorów - PMW3330.
Ciekawe która z nich najbardziej zalega.
Zgłupieć można od tej herezji.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.