• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka i podkładka
#21
wydaje się, że mamy bardzo podobną dłoń.
też trzymam palmem z clawem
dobry opcja ten g403?
obecnie mam savu, myszka leży generalnie bdb, świetne są te ,,wyrzeźbione zakonczenia przycisków", dlatego odesłałem DM1, bo mam tak że palce wychodzą poza myszkę, rozmiar :E
#22
Jestem bardzo zadowolony, najbardziej przypadł mi kształt tej myszki, na zowie szukałem tego swojego idealnego ustawienia i jedyne dobre to było 1+3+1, g403 ma wyższy przód, wszystkie palce mają swoje miejsce, chociaż chętnie małego palca to bym sobie uciął :P ale jest o niebo lepiej niż w zowie, druga myszka po x748k która mi tak pasuje. Jeżeli kształt twojej myszy Ci odpowiada to nie wiem czy bym zamienił, chyba że szukasz czegoś nowego, to mogę z czystym sumieniem polecić, jedynie smuci to że ca cenę ponad 300 zł nie dali dodatkowych ślizgaczy
#23
ja ciągle jadę na savu na oryginalnych slizgaczach, grunt to dobra podkładka ;D
mysz w dalszym ciągu szybka
co do tematu to myślę, że g403 jest dobrą opcją, kurde trzeba zrobić tego recenzję, tylko najpierw trzeba ją dostać ;/
#24
Boczne przyciski są bardzo miękkie, a to duży plus - w moim A4Techu są twarde, dlatego były bezużyteczne, tutaj jest odwrotnie.

Chciałem sprawdzić, czy będę low sensowcem, ale jednak nie... Bolało mnie przedramię jak jeździłem po biurku... Nie mogłem przyzwyczaić się do kształtu, bo był bardzo niewygodny. Wróciłem do swojego starego chwytu, wyższego DPI i jest na razie cacy. :)

Największym minusem jest cena, a tak to raczej nie zauważyłem wad.
#25
to kształt dobry czy dla Ciebie niezbyt? jak próbowałeś trzymać?
#26
Trzymam tak: http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/8265512491c20f4b

Jeśli chodzi u mnie o palm gripa - ok, jest on wygodny dla mnie, ale kompletnie nie potrafię posługiwać się tym chwytem w grze.
#27
@up
zarzuć zdjecie na jakims hostingu i daj linka bo cos sie zrypalo i zdjec nie dodaje ;D
#28
Po roku doświadczenia mogę podzielić się tylko tym, że myszka wraz z podkładką zostaną do końca swojego żywota.

Temat można zamknąć.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.