• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do overwatcha
#31
Nie wiem jaki jest rival, ale raczej jak mam brać 3310, to Zowie chyba. Jeżeli to coś da, to przymierzałem jeszcze Kanę V2, o czym totalnie zapomniałem, białą wersję. materiał nawet spoko, wielkościowo hmm, troszeczkę za mała, na pewno ten garb również trochę za mały.
Odpowiedz
#32
3310 w Zowie czy Steelseries jest niemalże identyczny ;p
Oczywiście licz się z "bugiem" sensora 3310.
"Dla niektórych osób sensor PMW3310 może mieć pewną wadę - otóż gdy podniesiemy myszkę na pewną wysokość i szybko opuścimy ją po skosie, robiąc przy tym gwałtowny ruch wraz z przesunięciem myszki na podkładce, to kursor może "ześwirować".
Innymi słowy - jeżeli od razu nie położymy myszki na podkładce, tylko na wysokości ~1-2mm przesuwanym ją w powietrzu i dopiero po chwili kładziemy to wtedy kursor potrafi "się zgubić". Stopień tego zjawiska zależy od kalibracji sensora i nie zawsze jest to zauważalne, przynajmniej nie podczas grania."
Sprawdziłbym Rival'a mimo wszystko.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#33
brałbym EC2-A jako drugą
Odpowiedz
#34
Taką malutką? :O
Odpowiedz
#35
to w końcu palmujesz czy nie? Do palma 18,5 cm - 19 w sam raz.
Jak to jakaś mieszanka to mów, bo w końcu nie ogarniam
Odpowiedz
#36
Bierz tego ZA i Kone'a :p
EC będzie podobna do DA, wymiarami prawie identyczna, w praktyce różni się szczególnie tym, że nie ma "rozwidlonych" przycisków jak DA i gum po bokach.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#37
ale dłoń się inaczej układa - jak ktoś chce palma na DA to musi lekko wycofać śródręcze względem EC2-A
w Zowie dłoń mimo podobnych rozmiarów lepiej się rozkłada
ale rób jak chcesz, i tak myślę, że EMP bedzie leżał
A 18,5 cm to nie jest wielka dłoń
Odpowiedz
#38
A tak ogólnie, to jaki jest materiał tego EMPa? Najlepiej w porównaniu do DMa i Deathaddera, bo jeżeli jest bardzo podobny do którychś z tych dwóch, to nawet nie zamawiam innej myszy tylko samego EMPa ;d
Odpowiedz
#39
EMP przyjemny, coś jak guma + dobry plastik
ogółem Roccat powierzchnią ma jedne z przyjemniejszych myszy
Odpowiedz
#40
Tak ogólnie, przed zakupem jeszcze dopytam, bo źle zdefiniowałem mój chwyt z tego co się dowiedziałem. A więc, mój chwyt to taki fingertip, lecz palce mam na samym końcu myszki, jak w palmie. Ja po prostu nie opieram ręki na myszce. Nadal brać EMP, czy to jednak zmienia całkiem sporo?

@edit
Tzn. nie do końca nie opieram dłoni na myszce, opieram prawie całe palce i taką jakby kość pod małym palcem ;_;

@edit 2
Ogólnie to rozmiary tego DMa nie są aż takie złe, jeżeli jest jakaś dobra myszka o podobnych rozmiarach, to też może być. Mimo wszystko, chciałbym coś symetrycznego, boję się profilowanych.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.