• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do overwatcha
#1
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: DM1 Pro S
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 43,4
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Overwatch
  • jaką masz obecnie podkładkę: Zowie GTF-X
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 boczne (z jednym też przeżyję :) )
  • twój budżet: Tak do 350zł, myślę że mieszczą się w tym budżecie praktycznie wszystkie myszki :D
  • jaki chwyt stosujesz: Palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,5cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2,3cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Więc tak, DM1 Pro S na pewno jest za mały, może trochę za niski (ale przede wszystkim za mały). Irytuje mnie scroll, niby chodzi dobrze, ale nie raz jakby coś go w środku zatrzymuje, spowalnia. Myślę, że nowa myszka powinna być symetryczna, ponieważ grałem u kolegi na jakimś Deathadderze i mimo tego, że leżał mi bardzo dobrze (chociaż mógłby być trochę dłuższy, bo palce troszkę musiałem ugiąć), to nie potrafiłem tym celować, tak samo u innego znajomego na jakiejś innej profilowanej (nie pamiętam modelu), chociaż sam nie wiem, może kwestia przyzwyczajenia.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Raczej tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Na pewno chciałbym coś dużego. Co do Zowie, to nie wiem czy chcę coś od nich, ZA12 znajomego ma strasznie hmm, dziwną (?) powierzchnię, jakby ktoś ją normalnie klejem wysmarował (może to przez to, jak dbał o myszkę?).

@edit Warto dodać, że na Deathadderze znajomego zdarzało mi się przez przypadek wcisnąć PPM.
Odpowiedz
#2
Myślę, że nowy steelseries rival 310 by Ci przypasował
Odpowiedz
#3
Tylko z tego co widzę, to rozmiary bardzo podobne do DM1 Pro S ma ;x
I w sumie nie przepadam za gumowymi kablami, wolałbym coś z oplotem.
Odpowiedz
#4
wymiary wszystkiego Ci nie powiedzą ;) Mogą być mychy bardzo zbliżone rozmiarami, a trzyma się je zupełnie inaczej
akurat kształt jest dość uniwersalny, niezależnie od wielkości dłoni trzyma się ją dobrze
ziomuś, ja mam 21,5 cm w dłoni i Rivala zwykłego trzymało mi się dobrze, miałem chwilę G403 i nawet dawało radę (podobny do Rivala 310). Na kształt bym nie narzekał ;p
Jeśli chcesz coś większego to proponuję Kone EMP, nawet mi palce nie wystawały za bardzo
Odpowiedz
#5
Jestem teraz u znajomka, na tym Deathadderze w sumie nie ma tragedii, ale no za mały jest troszku, tyle wiem. Tego rivala się po prostu boję brać w ciemno ;x Ta Kone EMP wydaje się dobra :D
Odpowiedz
#6
Jak Rival trochę przymały to duża szansa, że EMP będzie w punkt
Mi w DA nie podobają się ostre krawędzie przycisków (a palce mi wystają)
Odpowiedz
#7
"Podbijam" - EMP.
Roccat'y mają świetne scroll'e, a narzekałeś na ten w DM'ie : p
Znajomy ma białą ZA12?Jeżeli tak to nic dziwnego, ma powierzchnię "glossy".
Taki polerowany plastik, właśnie z uczuciem "klejenia" się dłoni.
Ciężko o dużego, dobrego symetryka. Nie ma w czym wybierać :f
A jak kształt Zowie, pasuje Ci?
Jaki to był model Deathadder'a? :u
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
To tak samo jak biała Kinzu v3, kupiłam kiedyś i oddałam, myszka wraz z podniesieniem dłoni pozostawała do niej przyklejona, co nie bardzo mi odpowiadało :D A dodam że mam dość suchą dłoń, omijam takie śliskie powierzchnie.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
Tak się wtrącę trochę, Xexu, widziałeś kiedyś białą ZA? :o Chyba, że pytasz czy biały, czy czarny scroll bo słyszałem że różne powierzchnie mają.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#10
Mała poprawka, była to ZA13, wersja czarna, scroll koloru białego, logo również białe. Co do kształtu, był dobry, trochę zbyt wąska na pewno, tak to git. Mimo tych 120mm wydawała się duża i prawie mogłem ją złapać palmem, który bardziej przypominała fingera z palcami trzymanymi do samego końca myszy.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.