• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do overwatcha
#21
Sądzisz, że przy moim sensie, gdzie 360 stopni = 43,3 cm nie będę podnosił często myszki? ;_;
Odpowiedz
#22
Powiem Ci, że nie miałem problemu z G400, który swoje waży.
Używając go przy takim claw'ie, bez problemu "machałem" przy sensitivity "1" i dpi 400 :p
Jednakże może to być po prostu przyzwyczajenie :t
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#23
Po dokładniejszym przeanalizowaniu mojego chwytu, wiem w czym jest największy problem w DM1. Zbyt niski grzbiet, właśnie przez niego ta myszka nie jest dla mnie wygodna. Czy Kone EMP "zaspokoi" również tę potrzebę?
Odpowiedz
#24
Według mnie tak, też narzekałem na mały garb w DM1 Pro, Kone ma dość wysoki garb, do palma ok
Ja używałem wcześniejs Savu, teraz Kone Pure i są wyższe niż w DM1 Pro - myszek również używa mi się wygodniej. U mnie wyższy garb i niedługa mysz = dobra kontrola ;p
EMP próbowałem złapać clawem, wychodził mój chwyt czyli palmo-claw. Ale szczerze mówiąc mycha do palma jak najbardziej, szczegolnie dla osób o masywniejszych dłoniach się lepiej wpasuje niż Rival (choć ja mam chude ;p)
Odpowiedz
#25
Stwierdziłem, że przecież mogę zamówić 2 myszki i 1 odesłać, więc wezmę Kone EMP i coś jeszcze, tylko no właśnie - co? Jedyne czego aktualnie się boję w Kone EMP to wagi, więc jako alternatywę chciałbym coś z właśnie lżejszej kategorii wagowej. FK1? ZA11?
Odpowiedz
#26
Dasz radę podbić do znajomego i sprawdzić dokładnie powierzchnię? ;p
Dobrze by było, upewniłbyś się.
FK1 bym sobie odpuścił, bo powierzchnia (o ile ta kolegi jest jak fabryczna) będzie taka sama, jak ta w ZA.
W dodatku FK1 jest podobna kształtem do DM 1 Pro i ogólnie lepiej ludziom "siada" DM, niż FK.
Oczywiście to nie oznacza, że tobie akurat nie będzie pasowała, ale czysto teoretycznie - FK ma mniejszy "grzbiecik", więc sytuacja może być podobna jak z DM'em.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#27
Nie mam możliwości podbić, ale ta z białym scrollem na pewno się mocno kleiła, nie wiem czy to wina myszki, czy może tego jak znajomy o nią dbał? Bo jakieś losowe ryski na niej były, więc chyba za bardzo nie dbał xD
Odpowiedz
#28
Ciężko upieprzyć mysz na tyle, żeby się kleiła ; p
Chyba, że kolega tłustymi łapami jej używał.
Dziwne, powierzchnia podobna do DM'a, a ta Ci się nie klei, może jednak kolega nieźle ją upaćkał ;v

@akatrosh
Biała była kiedyś w sprzedaży, przez krótki okres czasu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#29
No powierzchnia DMa jest wręcz boska, jakby była podobna to od razu przecież bym "rozpoznał". To co, zastępczo brać ZA11? Trochę szkoda, że za takie pieniądze nie włożyli tam tego PMW3360 ;c
Odpowiedz
#30
Hmm, jest jeszcze MasterMouse Pro L ale dosyć ciężki przypadek.
Dodatkowe po obu stronach + cholernie twarde przyciski.
Więc raczej odpada.
A zwykły Rival?
Przymierzałeś? W RTV jest na pewno, tylko no... również 3310.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.