• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do overwatcha
#41
jak to finger to brałbym zamiast EMP Kone Pure Owl-eye
Odpowiedz
#42
Tylko no właśnie, to nie jest taki typiczny finger, bo finger chyba trzyma palce gdzieś na wysokości scrolla, a nawet bliżej grzbietu, a ja trzymam na samym końcu przycisków
Odpowiedz
#43
i Kone Pure się do tego nadaje jak najbardziej
Odpowiedz
#44
Sorry że tak męczę, ale chcę być pewny, więc dorzucę zdjęcie tego chwytu, sam nie wiem, mi to jak palm bardziej wygląda http://imgur.com/a/FmfdQ
Odpowiedz
#45
e panie Kone Pure będzie w sam raz
co prawda masz dziwnie krzywo wgięte śródręcze, ale nie że będzie niewygodnie - chodzi mi o to, że jakbym ja tak grał to ręka by mi odpadła ;D
Odpowiedz
#46
Trochę się jej boję, np. rocket jump ninja mówił, że Kone Pure to na palmie do 17cm, a to właśnie mi przypomina palma, ale może się mylę xD
Odpowiedz
#47
Jeżeli DM1 pro był za mały, to tym bardziej będzie roccat kone pure. Nie rozumiem też, czemu odrzuciłeś rivala 310, a za chwilę rozważasz kone EMP. Jeżeli miałbyś zamawiać coś obok tego EMPa, to chyba najlepiej właśnie rivala 310.
Odpowiedz
#48
Gumy w myszce mi się bardzo źle kojarzą, mam bardzo potliwe dłonie ;x
Odpowiedz
#49
I DM1 pro na początku wydawał się za mały, teraz w sumie seems OKay, nie wiem jak to w sumie wyszło.
Odpowiedz
#50
jak to jest finger... ja mam dłoń 21,5 cm i spokojnie trzymałbym fingerem jakbym chciał. DM1 Pro może nie pasowała, ale to dlatego że jest za płaska
Do fingera im mniejsza mycha tym lepiej. Do palma to się nie nada, ale według mnie to nie jest palm, jakaś mieszanka fingera z palmem, ale widzę, że sterujesz mychę głównie palcami
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.