• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kone EMP vs Logitech G502 Proteus Spectrum (mysz do 300 zł)
#11
No, to wiesz jak podziękować żonie :D
Podkładkę polecam Roccat Kanga, dość tania i dobry materiał.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
Ooo i tutaj padła ważna informacja. Czy podkładki logitech, czy też roccat mimo, ze nie są obszyte są wytrzymałe? Nie rozwarstwią się, lub nie będą się pruć?
Odpowiedz
#13
Logitech nie jest zbytnio trwały.
Z Roccat'em nie wiem, aczkolwiek raczej nie sądzę, żeby wytrzymał więcej niż obszyty DM Pad ;p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#14
Teraz sprawdzałem tego DM Pad, tani nawet tylko troszkę duży, bo na przykład w pracy nie mam za dużo miejsca na taką dużą podkładkę, jest coś obszytego, ale w granicach max 35 x 30? Codziennie będzie ze mną podróżować więc będzie po minimum 2 razy zwijana więc obszycie to raczej dobry pomysł :)
Odpowiedz
#15
Jest M22, dosyć ciekawa.
Powierzchnia nie powinna sprawić problemu, tylko nie wiem jak z ogólną jakością tej podkładki, ręki sobie nie dam uciąć, że wytrzyma sporo :x
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#16
Znalazłem coś takiego jeszcze G-TF Rough nieco mniejsza od DM Pad, no i dostała wszystkie odznaczenia w testach gear :) Roccat TAITO CONTROL medium size to samo co G-TF, nie wiem czy TAITO 2017 jest obszyta.
Odpowiedz
#17
Taito 2017 nie jest obszyta, niby wytrzymałość jest "okej", ale jak będziesz ciągle ją zwijał i rozwijał to kto wie.
G-TF to szybkie podkładki, hybrydy. W dodatku jak to hybrydy - możesz mieć problem, jeżeli ciągle ją będziesz zwijać, ciężko się ją prostuje i może to zaboleć powierzchnię.
No i najważniejsze co do Zowie, już jej raczej nigdzie nie kupisz :f
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#18
Ta M22 imo gorsza od DM Pada. Gorsza kontrola, ruchy myszki się bardziej wyślizgują. Materiał wygląda podobnie (jak tarka), ale na DM Padzie jest dużo więcej czucia wprost z czystej materiałówki. I M22 zdaje się szybsza.
Ale za ten hajs moze byc
Odpowiedz
#19
Kupiłem sobie DM Pada :) Świetna podkładka i wcale nie droga bo wyszła mnie 35 PLN, tylko trudno dostępna, bo w sieci jest aż we dwóch sklepach, a w sieciówkach w ogóle nie spotkałem...
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.