• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do FPS (palm grip) oraz podkładki do niej
#21
Dlaczego drażliwy?
Odpowiedz
#22
Bo nie ładnie się odzywałeś, tak trochę rządząc i nie miło :) A te forum uwielbiam ze względu na świetnych ludzi, którzy są bardzo uprzejmi, pomocni, żartobliwi i czasem lubimy sobie pożartować :) A znam wiele for i tylko tutaj są tak przemiłe osoby :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#23
Moim zdaniem wszystko co napisałem było w porządku, może zabrakło paru emotikonek? XeXu też napisał, że trochę bez sensu wymieniłaś te modele. Też jest drażliwy? Proszę napisz co twoim zdaniem było niemiłe w którymkolwiek z moich postów, może się do tego ustosunkuję.

XeXu dzięki za propozycje, jednak jak pisałem w pierwszym poście - chciałbym, aby myszka miała przynajmniej 450mm długości, a najlepiej 500mm i stąd ten problem z wyborem. Myślałem nad tym: https://www.amazon.com/Glorious-Extended...KY294?th=1 w wersji XXXL, bo nie jest przesadnie droga jak na rozmiar i pozytywne opinie, które przeczytałem na chociażby reddicie. Tylko nadal mam wątpliwości co do tego, czy ta podkładka jest warta ceny i nie wiem czy to możliwe, ale nie chcę, żebym za 2 lata znowu musiał wydać 40$. Dodatkowo nie wiem czy jest szybka, znalazłem tylko informację o tym, że powierzchnia tej podkładki "provides a unique blend of speed and control making it ideal for any situation". Co sądzicie o tej podkładce? Ma ktoś może jakąś propozycję dobrej podkładki, którą mogę kupić w Polsce?
Odpowiedz
#24
DM masz w dwóch rozmiarach :p
L: 450 x 400 x 3
XXL: 800 x 400 x 3

Z czego XXL kosztuje 49 zł bez wysyłki, więc cena/jakość ma świetną.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#25
Ale ja chciałbym przynajmniej 750x450. Nic ponad 750 i tak nie będę używał, a co do 450 to lepiej by było, gdybym miał 500, a może nawet więcej, więc ta podkładka w wersji XXL jest dla mnie za mała.
Odpowiedz
#26
tarapaty - zdanie o wpisie który nic nie wnosi, powiało chłodem :) Chciałam pomóc, mogłeś trochę milej napisać :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#27
Bardzo mi przykro, ale posty typu:

Ehh a już wczoraj jak podali newsa o nowej myszce, to cieszyłam się że będzie jakaś mała, symetryczna coś jak Kinzu dla mnie :)

No mi też Rivala 700 przypomina, ale to chyba jeszcze nie jest pewne info. Mogliby coś dla mniejszych dłoni zrobić, bo ciągle duże i duże, a ja to co :/ Póki co śmigam na Rival 100, mogłaby być ciut mniejsza, ale ciężko o coś idealnego.

Oby była mniejsza :D To pewnie jak z Roccat, że trzeba było na nową myszkę w Polsce czekać dość sporo.

chyba nie mają na celu pomocy...

A co do posta, w którym wypisałaś myszki, do co do większości mogłaś być pewna, że będą dla mnie za małe, gdybyś przeczytała dokładnie mój pierwszy post, a jeżeli to zrobiłaś, to nie wiem dlaczego je wypisałaś. Jedyne sensowne propozycje, które podałaś to Rival 300 i Roccat Kone EMP, ale te myszki już znałem, bo zaproponował je ktoś inny. W takim razie powiedz, co twoje posty wniosły do tematu? Oczywiście jestem wdzięczny za każdą pomoc, ale twoje posty jak chyba każdy może określić - pomocne raczej nie są. Napisałem jak jest i moim zdaniem tamten post wcale nie powiał chłodem. Wydaje mi się, że był całkowicie neutralny. Chciałbym zakończyć dyskusję na ten temat i w dalszym ciągu proszę o propozycje podkładek, ponieważ bardzo trudno jest wybrać, gdy niektóre podkładki są o 100zł droższe będąc lekko większymi i na pierwszy rzut oka nie różniącymi się wyglądem. Trudno jest znaleźć w internecie informacje dotyczące wytrzymałości i porównań tzw. szybkości tych podkładek. A tak właściwie to ja nawet nie wiem jaka jest szybka, a jaka wolna. Wiem tylko, że wolałbym nieco szybszą od mojej aktualnej podkładki.
Odpowiedz
#28
Dobrze, chciałam być miła, ale chyba to nie popłaca, więc napiszę coś od siebie. Jesteś tu nowy, masz ledwie 9 postów, to tak jakbyś wchodził z butami do czyjegoś domu i mówił jak mają żyć i jak mają go urządzać. Gdybyś dłużej siedział na tym forum, to byś wiedział że wiele osób pisze tutaj nie koniecznie na temat, wyraża swoje opinie, wrażenia, często o błahostkach, ale nie wiesz tego bo dopiero tu przyszedłeś. Więc proszę nie wytykaj mi że napisałam czasem coś nie na temat, bo uważam że dzięki takim osobom jak ja, te forum bardziej żyje. Często są to nawet puste dyskusje na kilka stron i nikt nigdy z tego wielkiego halo nie robił, ot czasem coś żartobliwie upomniał że spamujemy i że zeszliśmy nie na temat. Nikt nigdy nie robił tak poważnych uwag, jakie ty powyżej opisałeś. Nie będę w tym temacie spamować, chciałam tylko wytłumaczyć. Reszta niech doradza na temat podkładek, mają sporą wiedzę na ich temat, ja bym mogła polecić kilka które mi się podobają, których sama osobiście używam, ale nie chcę znowu być źle odebrana, to tyle.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#29
Czyli coś a'la 500mm, hmm...
Ciężko.
M12 od Natec'a jest rozmiarów twojego Ozone'a, lecz nie wiem jak z szybkością.
Tutaj trudno cokolwiek znaleźć, wszystkie z topowych mają co najwyżej ~400mm.
Może ktoś inny Ci doradzi, bo z tymi dostępnymi u nas to chyba na 450mm się zamyka ;x
Z tym Glorious'em nie mam pojęcia, aaale czekaj.

http://www.rocketjumpninja.com/mouse-pad-reviews/

Zy uplasował na 4 miejscu, zaraz po G-SR, Swift-RX od CM'a i Gigantus'ie, więc chyba możesz brać :p

Tutaj materiał o niej: https://www.youtube.com/watch?v=5gE1nxJz6t4

@Up

Nie ma o co się kłócić ^.^
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#30
tutaj masz zestawienie podkładek, w tym paremetrów szybkości
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...podkladek/
Odnośnie twoich wymagań natec m12 maxi nie jest złym wyborem, podobnie do dm pada ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Co do gloriousa, z tego co czytałem jest określana jako dość wolna podkładka ze stosunkowo gładkim i równym ślizgiem ogólnie dobrej jakości, tutaj może znajdziesz więcej opinii:
http://www.overclock.net/t/1543127/glori...pad-review
http://www.overclock.net/t/1536236/glori...often-here
http://www.overclock.net/t/1608356/glori...comparison
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.