• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do FPS (palm grip) oraz podkładki do niej
#11
Oby była mniejsza :D To pewnie jak z Roccat, że trzeba było na nową myszkę w Polsce czekać dość sporo.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
(07-26-2017, 10:08 AM)tarapaty napisał(a): Nie mam zamiaru wymieniać ich na starcie, tylko moje obawy tyczą się tego, że może np. za rok będę chciał je wymienić, a one dalej nie będą w Polsce dostępne.

Będą dostępne na eBayu - na dostawę poczekasz z trzy tygodnie, nie widzę tu najmniejszego problemu.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#13
Na chwilę obecną to również sądzę, że Kone EMP jest jedną z lepszych opcji.
Mam 21,5 cm i dłoń leżała bardzo wygodnie.
Na Rivalu 300 również, ale według mnie Kone poza wagą wygrywa w każdej kwestii. Ślizgi przyjemne ;)
Odpowiedz
#14
Jeżeli ten nowy Rival będzie kształtu 700, to będzie za mały :p
Raczej mi to wygląda na mix o wymiarach Rival'a 300.
Czy warto poczekać? Hmm...
Myślę, że jak kształt EMP będzie pasował to raczej nie ma co czekać :p

@Ewelina
Eee narzekasz, ty przynajmniej miałaś co kupić do testów, a jak ktoś ma dłoń 20 cm wzwyż, to nic ciekawego poza EMP zbytnio nie ma :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
XeXu - jak nie ma? Jest całe mnóstwo myszek dla dużych dłoni, poza tym duża dłoń dopasuje się do małej myszki, a odwrotnie już nie :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#16
Ewelina mogłabyś proszę napisać jakie myszki zaliczają się do tego mnóstwa myszek dla dużych dłoni zamiast pisać posty, które nic nie wnoszą do tematu? A tak po za tym gdy myszka jest za krótka, to wystają mi palce, a gdyby była za długa, to zamiast klikać w koniec przycisku, to klikałbym w środek, więc myszka tak naprawdę mogłaby mieć nawet 18cm i nie było by problemu. W takim razie to co piszesz o dopasowywaniu się dłoni do myszki nie jest prawdziwe. Jedynym problemem dla małej dłoni może być za szeroka myszka.
Odpowiedz
#17
Nie ma problemu, napiszę kilka propozycji na większą dłoń. G403, Zowie Za11, Zowie EC1-A, FK1, wszelkie Razery DeathAdder, masz na stronie tabelę z podaną długością myszy, one są spore, DM1 Pro, Roccat Kone EMP, Steelseries Rival 300, Sensei. Mało? I nie narzekaj że 20 cm to dużo :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#18
Skoro większość myszek, które wypisałaś są za małe, to moja ręka chyba jest większa od ręki, którą uznajesz za dużą. W takim razie szukam myszki dla ręki większej niż duża. Napisałem w pierwszym poscie, że korzystałem z FK1 i EC1-A i że te myszki były dla mnie za małe, więc niepotrzebnie je wypisałaś. Dodatkowo G403, ZA11, DM1 Pro i Sensei są takiej samej lub krótszej długości, więc ich też na pewno nie kupię. Pozostaje mi Rival 300 i Kone EMP, czyli 2 myszki, a to nie jest dużo. Pewnie zdecyduję się na jedną z tych myszek, najpierw jednak chciałbym sprawdzić jak leżą.

Teraz proszę o pomoc w wyborze podkładki. Przeglądałem sklep morele.net i widziałem podkładki 900x450 w cenie około 50 zł. Z podkładkami które miałyby 500mm długości jest gorzej. Widziałem podkładkę Akasa Mauspad TXL, która ma wymiary 1000x500. Bardzo one mi odpowiadają, ale podkładka ta kosztuje 145zł, a nie wiem czy czymś poza rozmiarem się różni. 100 zł dla tych 5cm płacić nie chcę, jeżeli podkładka ta miałaby się zużyć tak samo szybko jak te za 50zł. Ma ktoś na tym forum doświadczenie z różnymi podkładkami?
Odpowiedz
#19
No nie myśl że Twoje 20 cm to tak dużo, są większe :D :D
Uciekam z tego tematu, bo tarapaty jest trochę drażliwy :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#20
Noo, trochę bez sensu wymienione modele ;v
Przy dłoni 20cm + palm, każda oprócz EMP czy Rival'a 300 jest mała.
Dla Ciebie taki DM 1 Pro już jest duży, bo masz o wiele mniejszą dłoń :p

Z podkładek, hmm...
Dwie bez kosmicznych cen to:

DM Pad, recka: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...es-dm-pad/

Roccat Taito 2017, recka: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...aito-2017/

Jak chcesz szybszą to celowałbym w DM'a, Taito jest o wiele wolniejsza :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.