• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do FPS (palm grip) oraz podkładki do niej
#31
Ale porównanie XD A tak po za tym to nie czytam tego forum, tylko założyłem konto, by napisać temat, bo potrzebuję pomocy. A jako że na pewno nie mogę innym pomóc, bo mam bardzo małe doświadczenie i ubogą wiedzę w kwestii sprzętu, to nie ma powodu bym wychodził poza mój temat, który założyłem. Nie wiem jak jest, ale obstawiam, że to normalne i inni też tak robią. A to, że wiele osób pisze tutaj niekoniecznie na temat nie znaczy moim zdaniem, że jest to w porządku. Forum to jest na zwyczajnej stronie test-gear "reklamowane" jako miejsce, gdzie można uzyskać pomoc w wyborze sprzętu, więc chyba normalne, że osoba, która prosi o pomoc nie będzie zadowolona, jeżeli ktoś poświęci czas, by napisać, że zna wiele myszek albo podkładek, które pasowałyby do jego kryteriów, ale nie poświęci już czasu, by wypisać te modele... Napisz mi proszę gdzie źle Cię odebrałem. A w ogóle na jakiej podstawie myślisz, że gdybyś napisała post typu "sprawdź podkładkę x i y", to mogłabyś zostać źle odebrana? Chciałbym jeszcze wiedzieć w którym poście lub postach byłaś miła i to nie popłaciło. Dodam jeszcze tylko to, że chyba każdy pisząc tutaj swój własny temat tego typu, oczekuje odpowiedzi takich, jaką chociażby napisał Czyszczu.
Odpowiedz
#32
No Ewelina może niepotrzebnie rozpisała się z mychami, ale chyba na pomoc od forum narzekać nie możesz, a to najważniejsze : p
Ogólnie to ona trochę można powiedzieć żyje forum, nie traktuje go jako typowe siedlisko ludzi, którzy zadają pytania i dostają odpowiedzi, na tym kończąc temat.
Dla niej jesteśmy trochę takimi internetowymi znajomymi.
Osobiście stwierdzam, że to nawet bardzo dobrze, bo strona ma jakąś swoją atmosferę.
Taki Benchmark przykładowo jest strasznie oschły.
Z tymi myszkami to klops trochę, które tam podała no ale sprawa załatwiona, więc obejrzyj tę reckę i dobrze się zastanów : p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#33
Już pisałam wcześniej i nie zamierzam wdawać się dłużej w dyskusję, podejrzewam że jesteś bardzo młodziutki. Sama też lubiłam podyskutować i to bardzo, ale czym starsza, to staram się być rozsądniejsza. To super, dostałeś odpowiedzi, nic tylko się cieszyć, Czyszczu to fachowiec, więc świetnie doradza. Dobranoc.

XeXu - to prawda z tymi internetowymi znajomymi, bardzo się zżyłam z tym forum.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#34
więcej czasu zajęło ci pisanie tych wszystkich tłumaczących postów, niż ominiecie i czekanie na propozycje innych... wiec jeśli oczekujesz prostych odpowiedzi może odpisuj na konkretne posty, a nie na wszystkie.
Odpowiedz
#35
Wiem, że to był błąd, dlatego już nic nie piszę pomimo tego, że mam co. Nie ma to sensu. Dziękuję wszystkim za pomoc. Jeżeli kogoś to interesuje, to kupiłem Rivala 300 (przymierzyłem i leży świetnie) i podkładkę Glorious. A temat można zamknąć, usunąć lub zrobić z nim cokolwiek co robione jest z niepotrzebnymi już tematami na tym forum.
Odpowiedz
#36
Cieszymy się, że pasuje :p
Trzymam kciuki za gumy ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#37
coś ominąłem? :D


"Czyszczu to fachowiec, więc świetnie doradza."
e tam, fachowiec to Hya, plagocki, minciu i cesarz ;p
Odpowiedz
#38
No trochę :D Boję się odzywać w tym temacie, jeszcze dostanę uwagę :D Ty i cała paczka jaką wymieniłeś to fachowcy, nie da się zaprzeczyć :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.