• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie EC2-A vs Logitech G403 Wireless?
#11
(07-21-2017, 11:00 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Cm storm w najbliższym czasie powinien wprowadzić na rynek odświeżoną wersję alcora (najprawdopodobniej na pmw3360), czyli również mniejszą, ale podobną kształtem do deathaddera: http://www.overclock.net/t/1631231/coole...t-revision
może też być to jakaś alternatywa.
Też na nią czekam. Jeśli bedzie idealna to kupuje i sie nawet nie pytam o inne szczegóły ;)
a w kwestii myszek to raczej zacząłbym od ec2-a jesli wczesniej uzywałeś DA.
Odpowiedz
#12
Akurat weszłam na forum by napisać coś o G403 i w dwóch tematach o tej myszce rozmawiacie, to napiszę tutaj. Nie wiem ile czasu ją używacie, ale ja dla chłopaka kupiłam ją jakoś z miesiąc temu i już zaczęła trzeszczeć, boki skrzypią, trzeszczą, w żadnej myszce się z tym nie spotkałam, no chyba że jakieś tanie. Ciężko uwierzyć że jest tak słabo wykonana ta obudowa, czy może facet aż tak mocno ją użytkuje i ściska, że tak zaczęła trzeszczeć, dziwne to. Przykładowo mam dłużej G203 i tam nic takiego nie występuje, obudowa jest solidna.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#13
To i ja coś dodam od siebie jako posiadacz tej myszki przez kilka dni, główny problem tej myszy to był kształt, kolejnym jak dla mnie problemem były przyciski, lekkie stuknięcie w nie rejestrowało klik..
Odpowiedz
#14
(07-23-2017, 10:31 PM)Ewelina napisał(a): Akurat weszłam na forum by napisać coś o G403 i w dwóch tematach o tej myszce rozmawiacie, to napiszę tutaj. Nie wiem ile czasu ją używacie, ale ja dla chłopaka kupiłam ją jakoś z miesiąc temu i już zaczęła trzeszczeć, boki skrzypią, trzeszczą, w żadnej myszce się z tym nie spotkałam, no chyba że jakieś tanie. Ciężko uwierzyć że jest tak słabo wykonana ta obudowa, czy może facet aż tak mocno ją użytkuje i ściska, że tak zaczęła trzeszczeć, dziwne to. Przykładowo mam dłużej G203 i tam nic takiego nie występuje, obudowa jest solidna.

Może wadliwy egzemplarz? :D
Jak jest doświadczenie, to proszę o pomoc wtedy. Zamawiać Logitecha czy Zowie? Obydwie świetnie mi leżą, nie moge podjąć złego wyboru. Tylko który będzie lepszy? :P
Odpowiedz
#15
rAx - Akurat ten jedyny egzemplarz nie był wadliwy, aż dziwiłam się że udało się trafić na ten jedyny. Po prostu z czasem zaczął trzeszczeć.
Synth - dokładnie miałam to samo w jakoś 3-ech egzemplarzach G403 i w kilku innych myszkach, nie lubię tego. Ta wada w przyciskach G403 jest chyba dość częsta. W jednej występuje ona bardziej, w drugiej mniej, w trzeciej można trafić że nie występuje, ale skoro ja trafiłam w trzech...
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.