• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie EC2-A vs Logitech G403 Wireless?
#1
Witam!
Aktualnie jestem posiadaczem Razera Deathaddera Chromy, myszka sprawowała się świetnie przez 6 miesięcy, lecz coś zaczęło mnie w niej uwierać, a chodzi tu o jej wymiary, troszeczke na mnie za duża. Postanowiłem że czas zrobić przesiadkę.
Główny cel używania to gry, zwłaszcza CS oraz Overwatch. Dlatego też zastanawiam się tylko nad tą dwójką.
Większość znajomych doradzała mi Zowie, nawet 'prosi' częściej sięgają bo Zowie. Natomiast Logitech ma 'lepszy' sensor oraz jest bezprzewodowa, co jeszcze bardziej wzbudza moją ciekawość.
Miałem w ręku obie Myszki przez około 3 minuty, gdyż pan w X-Komie miał minę jakbym robił coś złego (tylko macałem :c), nie jestem w stanie podjąć męskiej decyzji, dlatego Jesteście moją ostatnią deską ratunku, czuje się zagubiony jak dziecko :D
Palm grip, 18-9cm, podkładek: Zowie GS-R.
Z góry dzięki za pomoc!

edit:
Jeżeli chodzi o moje odczucia to lekko skłaniam się ku EC2-a (białej), chciałbym tylko znać zdanie osób które miały do czynienia z Zowie, jak i Logitechem. Czy różnica w sensorze jest diametralna?
Odpowiedz
#2
Nie miałem doczynienia z implementacją 3310 w myszkach Zowie, ale używam obecnie G403(w wersji z kablem ale wciąż :P) oraz Scorpiona m6-400 z 3310, którego mam okazję wreszcie porządnie przetestować. Pomijając na chwilę kwestię naszego kochanego buga, powiem Ci, że nie czuję jakiejś strasznej różnicy. A mając na uwadze fakt, że Zowie konfiguruje ten sensor jeszcze lepiej, wniosek nasuwa się sam :)

=EDIT=
Oczywiście zupełnie inną sprawą są przyciski, scroll, itp. ale co do tego niech lepiej wypowiedzą się osoby, które mają porównanie Zowie i G403 :P
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#3
ec2 będzie podobna w odczuciu co razer da, obie są bardzo wygodne pod palma
g403 jest lekko mniejsza i wyższa, możesz spróbować, aczkolwiek dla mnie razer i ec2 nie mają sobie równych.
Odpowiedz
#4
Bierz EC2-A
jedyne minusy to zbyt długi travel przycisków bocznych i srednia rolka
Odpowiedz
#5
Scroll jak i przyciski boczne aż tak mocno mi nie przeszkadzają, ogólnie myszka jest wyśmienita. Byłem ciekaw opinii ludzi mających styczność również z G403 i miarodajnego porównania tych myszek ze sobą. Chyba powoli klamka zapada i jeszcze dzisiaj zamówię EC2-a.

Pytanko jeszcze jedno, ten 'bug' jest serio aż tak bardzo popularny? Kiedy słyszę tylko o 3310 to obok tego zawsze pojawia się słowo 'bug'. Jak to wygląda?
Odpowiedz
#6
nie, ten bug występuje rzadko
Odpowiedz
#7
Jeżeli g403 leży ci dobrze w ręce to raczej nie widzę powodu, by brać zowie. Zowie, z wyjątkiem kształtu jest zauważalnie gorsza pod względem wszystkich istotnych elementów,czyli: scrolla, przycisków głównych, i sensora. Gdybyś brał pod uwagę g403 z kablem, to jest ona przy okazji tańsza, zresztą - czemu akurat dużo droższa wersja wireless?
Odpowiedz
#8
Jeżeli chodzi o rękę to o wiele lepiej leży mi Zowie, jest to idealny kształt jak dla mnie. Jedyne co jakkolwiek mnie przekonywało w Logitechu to Sensor i Bezprzewodowość która nie działa negatywnie na feeling (wiadomo jak to jest z bezprzewodówkami). Scroll, główne przyciski mi nie przeszkadzają, jeżeli już, tak jak wspominałem, obawiam się trochę sensora.
Odpowiedz
#9
Cm storm w najbliższym czasie powinien wprowadzić na rynek odświeżoną wersję alcora (najprawdopodobniej na pmw3360), czyli również mniejszą, ale podobną kształtem do deathaddera: http://www.overclock.net/t/1631231/coole...t-revision
może też być to jakaś alternatywa.
Odpowiedz
#10
Byłem dzisiaj jeszcze raz i chyba jednak G403, wydaje się stabilniej zrobiony, lepszy klik i lepszy sensor. We wtorek ostateczna decyzja, wielki dziękie za pomoc! :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.