• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o pomoc w wyborze myszki
#11
Pamiętaj że doradzacie kobiecie, a z nami jest zawsze ciężko :D EC2-A jest dość sporą myszką, mi wydawała się przyduża i nie miałam pewnego chwytu. Kone Pure może się spodobać, bo jest ładna :D No i przyjemna w dotyku :) Musi poprzymierzać, życzę powodzenia, może szybciej wybierze niż ja przez wiele miesięcy szukania :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
Hmmm, właśnie sprawdziłam w google Kone Pure i jakoś cholera wydaje się zbyt busolowata :D
Czyli poza sensorem (gdzie różnice są nieznaczne) nie ma większych różnic?
Logitech G203 ładnie wygląda, ale nie mogę znaleźć informacji o sensorze. G403 wiem, że ma jeden z najlepszych więc w tym kierunku bym szła :)
Hmmmm.... to prawda, nam jest ciężko dogodzić. A przykład jest chociażby tutaj - jakże prawdziwy: https://www.youtube.com/watch?v=KmIDeQIZ2hI od 2:45, a najlepsze od 4:56 :D
Więc teraz mam zagwozdke odnośnie DA elite i chroma :>
Odpowiedz
#13
G203 ma dobry sensor, używałam, grałam i naprawdę to moja najlepsza myszka do gier :) Haha z tym kabaretem jakie to prawdziwe :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#14
Ja tu widzę Kone Pure Owl Eye
Odpowiedz
#15
Nieeee to chciałam przeczytać:D:D Ewelina wie o co chodzi - mamy wybrane typy/modele i próby przekonania, że inne lepsze są niestety często niewystarczające, bo mamy już upatrzone :P prawda?
Odpowiedz
#16
Dokładnie :) Solidarność jajników :D To spróbuj poprzymierzać/kupić te upatrzone i zobaczysz która najlepiej Ci leży, a jak żadna, to będziemy dalej myśleć :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#17
Oki, postaram się pochodzić po saturnie itp, ale tak biorąc pod uwagę tylko jakość i to, która jest najlepsza nie patrząc na kształt i wymiary, to która?
Odpowiedz
#18
Czytam fragment recenzji DA elite na pewnej stronce ".....klienci muszą kupić podkładkę, chociażby dla świetnej możliwości sparowania powierzchni płaskiej w oprogramowaniu urządzenia. Co ważne, sparować DeathAddera można nie tylko z predefiniowalnymi podkładkami Razera, ale również innymi, wykonując ręczną kalibrację." Ktoś mógłby wyjaśnić o co chodzi? I czy przy zakupie tej myszki lub chroma, powinnam zmienić podkładkę na jakąś inną? Jaką polecacie? :)
Odpowiedz
#19
Nie, to jest taki bajer, tak samo jak w G403, gdzie można pod każdą podkładkę skalibrować myszkę, tak by lepiej chodziła. Szczerze, to nie wiem która jest najlepsza, dla mnie najlepsza to ta, która jest mi najwygodniejsza, którą świetnie kontroluję i przy której zapominam o istnieniu myszki. Znajdziesz taką, to będzie dla Ciebie numerem 1 :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#20
nie robilbym sobie cisnienia na sensor, że roznica miedzy 3310 a 3360 (to odczuja raczej osoby ktore katuja myszki), odczuwalne roznice wystepuja na wysokich czulosciach. reszta to ksztalt, jak lubisz zmiany kup sobie dodatkowo cos z innej bajki (chodzi o ksztalt) inaczej g203 (roznice miedzy sensorem w g203 a w gpro byly na poziomie nazwijmy "laboratyryjnym"), pure to troche inny EC2-a, choc materialy i przyciski to kwestia raczej osobista, co kto lubi :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.