• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka głównie do MMO
#11
g502 jest mega wąską, co daje uczucie, że jest malutka ;) Rival to obecnie największa konkretna myszką jaką dostaniesz, warto popatrzeć jeszcze na Kone EMP, trochę ciężka dla poniektórych, ale bardzo wygodna.
Odpowiedz
#12
potwierdzam, mierzyłem i duże dłonie approved ;)
tyle, że ja mam 21,5 cm, dla Ciebie może być ciutkę za duża. Spróbuj przymierzyć sam
Odpowiedz
#13
Powiem tak, po dłuższym namyśle doszedłem do wniosku, że byłbym w stanie przyzwyczaić się do G502 w zamian za te dodatkowe przyciski, które bardzo by mi się przydały, aczkolwiek ten klekoczący na boki scroll mocno dał o sobie znać w modelu wystawowym. Z Kone EMP jest jeden problem - nie ma go na żadnej wystawie. Rivala przymierzyłem sobie jeszcze raz i odczułem, że przyciski dość ciężko się wciskają, to by mogło trochę przeszkadzać.

W przyszłym tygodniu jeszcze raz sobie przymierzę te myszki i ostatecznie coś kupię.
Odpowiedz
#14
Ostatecznie kupiłem G502 i już czuję, że do kilku rzeczy będę musiał się przyzwyczaić. Sensor super, ilość przycisków mnie zadowala.
Odpowiedz
#15
tam głównie ten latający scroll irytuj ;p
Odpowiedz
#16
Zauważyłem mały problem z softem. Nie do końca zmieniają się profile po uruchomieniu gry. Zmieniają się ustawienia przycisków, ale nie zmienia się DPI. Macie może na to sposób?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.