• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz dla 'gracza'
#31
Synth dobrze pisze. Co z tego że myszka ma super sensor, jak będzie źle leżeć i większość czasu będziesz tylko zmieniał układ dłoni, palców, przekładał tu i tam by odpowiednio chwycić myszkę. Miałam i mam naprawdę dość dobre i drogie myszki z dobrym sensorem, ale zamieniłam je na gorszy, gdyż najważniejsza jest wygoda.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#32
Jak ktoś zaproponował tą Razer Deathadder Essential to już sobie zaplanowałem że jutro pojadę jej poszukać i sprawdzić jej kształty. 150 zł dla jednych dużo dla jednych mało, ale chce wybrać dobrze i nie odsyłać myszki co chwilę na gwarancje, tego boję się najbardziej. Do tego jak bęzie leżeć mi w dłoni mam nadzieję że się przyzwyczaję i to szybko ;) Poszukam też SS Senseia, bo DM1 Pro na pewno nie znajdę.
Odpowiedz
#33
(05-07-2017, 06:25 PM)Pinecha napisał(a): Jak ktoś zaproponował tą Razer Deathadder Essential to już sobie zaplanowałem że jutro pojadę jej poszukać i sprawdzić jej kształty. 150 zł dla jednych dużo dla jednych mało, ale chce wybrać dobrze i nie odsyłać myszki co chwilę na gwarancje, tego boję się najbardziej. Do tego jak bęzie leżeć mi w dłoni mam nadzieję że się przyzwyczaję i to szybko ;) Poszukam też SS Senseia, bo DM1 Pro na pewno nie znajdę.

Muszę cię ostrzec, razer 3g,3.5g,4g (2013,essential) ma skłonność do występowania tzn "dwukliku" w moim 3g to było, w pierwszej 2013 to było, jedynie chrome mam już ponad dwa lata i wszystko działa idealnie :)
drugi problem: z czasem boczne "gumy" antypoślizgowe się rozwarstwiają, odklejają od temperatury, klej pod nimi jest coś ala super glue ? ale ładnie zostaje sliska powierzchnia którą łatwo przykleić, najlepiej kropelkę ;)

ostatnia dobra wiadomość tego wszystkiego jest taka że, razer zawsze wymienia wadliwą myszkę na nową sztukę :) przy dwukliku 100% że dadzą ci nową.
Odpowiedz
#34
Ja miałem 2013 i chrome i w chromie szybciej  miałem dwuklik niż w 2013 :D . Ale i tak polecam obydwie myszki sensor, ogólny kształt myszki kozak.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.